Англійська для дітей у Львові

Англійська для дітей у Львові

Англійська для дітей у Львові

Кажуть: “Вивчити нову мову — отримати нову душу”, “Хто вчить нову мову, той знайомиться з новим світом”, “Межі моєї мови — це межі мого світу”, “Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина”.

Багато батьків хочуть, щоб їх дитина почала вивчати іноземну мову як можна раніше. І це, безумовно, правильно, так як в цьому віці мозок дитини найбільш відкритий для нового і вбирає всю інформацію як губка. Проте вивчення мови має бути ненав'язливим і відбуватися в процесі гри, а вчитель повинен бути веселий і доброзичливий.

Що люблять малюки? Ігри, розмальовки, наклейки, мультфільми, а ще їм хочеться бути схожими на школярів.

І ось дітки, які навчаються на наших курсах для дітей, у Центрі іноземних мов “ЛІДЕР”, з красивими портфельчиками, пеналами і барвистими підручниками приходять на заняття в хорошому настрої, тому що знають, що на уроці буде цікаво і весело. Обов'язково будуть веселі пісні, герої улюблених мультфільмів, цікаві ігри та захоплюючі завдання в барвистих книжках.

Під час уроку діти навіть не помічають, що розуміють і говорять англійською. За всі свої досягнення вони отримують заохочення у вигляді наклейок. З цікавим домашнім завданням вони відправляються додому і з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

З іншого боку, батьки задоволені, тому що в групі небагато людей,дитині приділяють максимум уваги, і найголовніше, тому що хороший результат! На наших курсах  у Центрі іноземних мов “ЛІДЕР” діти отримують хороший старт у вивченні англійської. Приходячи на заняття лише два рази на тиждень, вони не тільки засвоюють слова за певними темами, а й вчаться їх використовувати у розмові. Діти, які займаються у нас з раннього віку, сильно відрізняються від тих, хто приходить пізніше — рівень їх знань на кілька порядків вище.