Англійська для туристів

Англійська для туристів – це курс розприділений на набуття навичок спілкування туристичної подорожі за кордон

Англійська для туристів

Англійська мова – це мова ,що належить до германської групи індоєвропейської сім’ї мов. Одна із найпоширеніших мов у світі,особливо як друга мова та мова міжнародного спілкування.
На сьогоднішній день поїздки за кордон стали частішими ніж раніше, дуже багато людей різних націй подорожують гарними містами Європи. Якщо ви плануєте поїхати за кордон, і Вас стримує тільки те, що ви не знаєте мови - Вам потрібно пройти курс англійської мови для туристів.

Такий курс навчання Ви зможете пройти у нашому центрі іноземних мов “Лідер” Романа Даниліва за спеціально підібраною кваліфікованими спеціалістами програмою.

Англійська  для туристів – це курс розподілений на набуття навичок спілкування для туристичної подорожі за кордон. Програма містить базові уроки, за допомогою яких початківець зможе оволодіти розмовним рівнем мови : людина зможе представити себе, привітатися, вибачитися тощо. Курс присвячений найбільш звичним для туристів ситуаціям – поїздкам в метро, таксі, екскурсіям, пошукам маршруту.

У програмі курсу використовується практичний матеріал, спеціалізований навчальний підручник, інтернет ресурси, відеоматеріал, власні методичні розробки викладачів.