Англійська репетитор у Львові

Індивідуальне навчання з англійської мови (навчання з репетитором) може проводитись як на території замовника (в офісі, вдома), так і в приміщеннях центру іноземних мов “Лідер”

Англійська репетитор у Львові

Індивідуальне навчання з англійської мови (навчання з репетитором) може проводитись як на території замовника (в офісі, вдома), так і в приміщеннях центру іноземних мов “Лідер”.

Для складання індивідуальної програми навчання попередньо обов'язково перевіряється ВАШ РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ на даний момент.

Час проведення і графік занять установлюються за бажанням відвідувача.

Мінімальна кількість індивідуальних занять на тиждень – 2.

Мінімальна тривалість кожного заняття для дорослих – 90 хвилин( 2 академічні години), для малят та молодших школярів – 45 хвилин (1 академічна година).

Замовник має право перенести або скасувати урок, попередньо зателефонувавши до центру іноземних мов «Лідер» не пізніше, ніж за добу до початку проведення індивідуального заняття, в робочий час : з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю та в суботу з 10:00 до 15:00.

ВАРТІСТЬ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ залежить від мови, яку ви обрали та рівня складності.

Після запису , оплати курсу, та визначення вашого мовного рівня, ви будете вивчати мову за розкладом, який вас влаштував під час запису на навчання. Даний розклад Ви уже не можете змінити до закінчення курсу з одним і тим же викладачем.