Часті запитання

Запитання: Яка оплата за навчання?

Відповідь:Перша група мов: англійська, німецька, італійська, іспанська, польська, французька: 1440 грн. за повний курс навчання одного рівня (при умові, що у групі не менше 8 осіб) + вартість підручників;
У випадку меншої кількості осіб у групі, вартість курсу зростає.Ціна курсу залежить від кількості осіб у групі.
Друга група мов: словацька,чеська, сербська, хорватська, македонська, латина, грецька, португальська, українська / російська як іноземні: 1620грн. за повний курс навчання одного рівня (при умові, що у групі не менше 8 осіб ) + вартість підручників;
У випадку меншої кількості осіб у групі, вартість курсу навчання зростає.Ціна курсу залежить від кількості осіб у групі.
Третя група мов: арабська,грузинська, датська, китайська, литовська, норвезька, перська, шведська, фінська, японська: 2160грн. за повний курс навчання одного рівня (при умові, що у групі не менше 8 осіб ) + вартість підручників;
У випадку меншої кількості осіб у групі, вартість курсу навчання зростає.Ціна курсу залежить від кількості осіб у групі.

Запитання: Яка тривалість всього курсу навчання?

Відповідь:Кожен рівень мовного курсу передбачає 48 занять ( тобто 96 академічних годин) і триває:
А) 4 місяці з періодичністю 3 заняття в тиждень по 2 академічні години
Б) 6 місяців з періодичністю двічі в тиждень
Всього 6 рівнів

Запитання: Коли видається сертифікат?

Відповідь:Сертифікат нашого центру видається після кожного рівня. Він свідчить про відповідний рівень володіння іноземною мовою.Закінчивши певний рівень, студент може перейти на наступний тільки за умови успішно складеного іспиту.Запитання: Який графік навчання?
Відповідь:Заняття проходять три рази на тиждень тривалістю по 90 хв. по 2 академічні години.
Замовник має право вибрати періодичність занять на тиждень, а відповідно й курс навчання:
а) два рази на тиждень - стандартний курс;
б) три рази на тиждень - інтенсивний курс.

Розклад занять:

Пн.від 17.00 до 21.00
Вт. від 17.00 до 21.00
Ср. від 17.00 до 21.00
Чт. від 17.00 до 21.00
Пт.від 17.00 до 21.00

Є також можливість навчатися на вихідні за окремим графіком.
В залежності від обставин час групових занять мовних курсів можна узгодити та обумовити на першому занятті.
Індивідуальні заняття проходять в будь-який зручний для Вас час як на території замовника (в офісі чи вдома), так і у приміщеннях нашого центру іноземних мов "Лідер".

Запитання: Де проходять навчання та запис у групи?

Відповідь:Запис у групи проходить в офісі, а також у телефонному режимі. Коли формується група, всіх запрошують до головного офісу,в якому студенти та учні ознайомлюються із системою навчання, підписують договір, здійснюють передоплату та знайомляться з викладачем. Заняття з вивчення курсів іноземних мов проводяться у центральній частині міста.За домовленістю сторін заняття можуть проходити на території замовника (в офісах підприємств та організацій).