Данилів Роман Михайлович

Данилів РоманЗасновник та директор центру Роман Михайлович зумів зібрати команду висококваліфікованих спеціалістів з перекладів, викладання іноземних мов, маючи вищу освіту по спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльноті». Управління командою лідерів – одне із важливих його функцій в управлінні компанією.Цілеспрямованність, націленність на результат – це перелік із тих важливих рис, щи виділяють його, як управлінця високого рівня. Вміння давати своїй команді чіткі цілі та разом з підлеглими іх впевнено досягати - було здобуто керівником завдякі клопіткій праці над собою. Бути самому лідером, щоб стати прикладом для інших в колективі – один із ключових принципів, що об’єднує людей в компанії «Лідер». Та ще багато важливих принципів було запропоновано Романом Михайловичем ще за часів відкриття компанії.

Свою кар’єру Данилів Роман розпочинав в Управлінні інвестиційної політики та ЗЕД Львівської обласної державної адміністрації. Потім займався репетиторством з іноземних мов(англійської , німецької) та з рідної української мови для різної вікової категорії, займався різними видами перекладів, був активним відвідувачем Британської Ради у Львові. Свої поглиблені знання з менеджменту здобував на семінарах в Бухаресті, Варшаві.

Саме Романом Михайловичем було названо компанію та розроблено дизайн логотипу спільно з його заступником.

Також слід зазначити, що усі нові послуги безпосередньо тестуються керівником ще перед тим, як про них дізнаються клієнти центру.