Друга група мов

  • Курси грецької мовиГрецька мова — це одна із індоєвропейських мов, яка поширена в Єгипті, Юній Італії, Південній Албанії , на півдні Балканського п-ова і прилеглих до нього островах Іонічного та Егейського морів (Кріт, Евбея, Лесбос, Родос, Кіпр).
  • Курси латинської мови. Латинська мова — це з одна з італійських мов, мова стародавнього племені латинів, які заселяли область Лацій з 8 ст. до н. е( нині - це Рим); це державна мова Латвії та з 1 травня 2004 року - одна з офіційних мов Європейського Союзу.
  • Курси португальської мови. Португальська мова (порт. língua portuguesa) — це одна з романських мов іберо- германської підгрупи. Португальська є офіційною мовою Португалії, Східного Тимору і Макао, Бразилії, Анголи, Мозамбіка, Кабо-Верде, Гвінеї-Бісау, Сан-Томе, Принсипі. Португальська є однією з офіційних мов Східного Тимору (разом з тетум та китайською) та Макао (разом з китайською).
  • Курси російської мови. Російська мова — це одна із східнослов'янських мов і одна із розповсюджених мов світу. Російська — це одна з шести офіційних та робочих мов ООН. Російською мовою розмовляють більше 250 млн. людей в світі, є офіційною мовою в Росії, Білорусії, Киргизтані, Казахстані.
  • Курси словацької мови. Словацька мова — це одна з західнослов'янських мов, що розповсюджена в Югославії, Канаді, США а також в Чехії, Словаччині, Румунії.
  • Курси української мови. Українська мова — це одна зі східнослов'янських мов, що входить до однієї підгрупи з російською та білоруською мовами. Історично українська мова походить з давньоруської , давньоукраїнської мови.Українська мова є державною мовою України. Українська поширена в прилеглих територіях до України — Росії, Польщі, Білорусії та інш.
  • Курси чеської мови. Чеська мова — це одна з західнослов'янських мов, що розповсюджена в Чехії, Канаді, США, Австралії, Словаччині.