Іноземні мови Львів

Вивчення іноземних мов у Львові

Іноземні мови Львів

Бажаєте поїхати закордон – будь ласка!  Познайомитися із заморськими людьми – будь ласка! Але для такого Вам неабияк пригодиться знання іноземних мов. Іноземна мова та вільне володіння нею відіграє надзвичайну важливу роль у сучасному модернізованому суспільстві. Куди не поткнись усюди іноземні мови.

Центр іноземних мов «Лідер» подарує Вам не лише іноземні мови тридцяти п’яти країн світу, але й можливість обрати ту іноземну мову, яка Вам більш до вподоби.

Ми також пропонуємо курси ділової іноземної мови для тих, кому необхідна іноземна мова для роботи в сфері бізнесу. В процесі навчання розглядаються наступні теми : зустрічі та переговори, спілкування з клієнтами, написання ділових листів та складання звітів, розмови по телефону.

Ділова іноземна мова також поділяється на декілька рівнів – рівень для бізнесу, рівень для міжнародного бізнесу. Впродовж останніх десятиліть ділова іноземна мова набула великої популярності як у сфері праці, так і у сфері відпочинку. Не хвилюйтеся, якщо Ви проживаєте у таких містах як: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Луганськ, Вінниця, Черкаси, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Ужгород, центр іноземних мов «Лідер» завжди зможе Вам допоможе вивчити іноземні мови. Ділова іноземна мова не буде для Вас проблемою, якщо поряд з Вами центр іноземних мов «Лідер».

Бюро перекладів «Лідер» пропонує Вам широкий спектр послуг, серед яких різноманітні іноземні мови, курси іноземних мов, переклад документів, переклад тексту та сайтів, апостиль та легалізацію  документів.

Наш центр завжди підтримає Вас та допоможе зробити правильний вибір. Ми готові підібрати такі іноземні мови, вивчення яких підходить саме Вам.

Відкриємо Вам маленьку таємницю — розповімо про цікавий, але маловідомий факт, пов'язаний зі знанням іноземної мови і котрий має безпосередній вплив на самореалізацію людини.

Вчені-психологи виявили, що знання іноземної мови, крім того, що воно значно підвищує самооцінку, на підсвідомому рівні відіграє також роль фактора, який додатково розширює поле потенційних можливостей для самореалізації людини.

Згодом, після проходження мовного курсу, підсвідомо вибудовується асоціативний ряд: я знаю іноземну мову → значить можу вільно спілкуватися з іноземцем → значить маю більше можливостей, аніж інші → значить я швидше реалізую себе у суспільстві. Іншими словами, оволодівши іноземною мовою, людина стає психологічно готовою рухатися у напрямку пошуку контактів з іноземцями, натомість, коли знання іноземної мови відсутні (чи мінімальні), то такий напрям не береться до уваги, а якщо й береться, то в останню чергу; і людина втрачає свій додатковий шанс, сама собі «закриває двері» до ще одного напряму самореалізації.

Тому бажано володіти бодай однією іноземною мовою, або бути впевненим у тому, що «Я легко порозуміюся з іноземцем за посередництвом перекладача».

Як в першому, так і в другому випадку центр іноземних мов «ЛІДЕР», котрий досконало володіє понад 30-ма іноземними мовами, з радістю Вам допоможе.

У центрі іноземних мов «ЛІДЕР» розроблено декілька сучасних програм мовних курсів: для дітей і підлітків; для абітурієнтів і студентів; для бізнесменів і керівників; для туристів і подорожуючих.

І кожна з цих програм має індивідуальний та груповий формати навчання.

Крім цього наші досвідчені та дипломовані викладачі з огляду на Ваші актуальні потреби за короткий час розроблять для Вас персональну програму вивчення іноземної мови.

Що стосується перекладу, то ми з гордістю можемо сказати, що центр іноземних мов «ЛІДЕР» працює з усіма видами усних та письмових перекладів і будь-якого рівня складності. Адже за час нашої діяльності нам доводилося перекладати тексти і документи на найрізноманітніші тематики; працювати з аудіо- відеоматеріалами; супроводжувати екскурсії, тренінги, конференції, переговори (в тому числі і телефонні).

Ми впевнені, що з іноземною мовою, принаймні, з однією зі всіх тепер існуючих, Ви напевно мали справу. Можливо інколи й жалкували, що свого часу (в школі, а потім й в інституті) приділяли мало уваги предмету «іноземна мова».

Та сьогодні разом з центром іноземних мов «ЛІДЕР» у Вас є всі підстави бути впевненим на 100%, що з іноземцем Ви гарантовано знайдете спільну мову.