Іспанська для початківців

Центр іноземних мов «Лідер» запрошує на курси іспанської для початківців людей, які мріють розмовляти мовою запальної Іспанії.

Іспанська для початківців

Іспанська – одна з найбільш поширених романських мов, і четверта мова в світі згідно з деякими джерелами, тоді як інші джерела ставлять її третьою чи навіть другою розмовною мовою за поширенням. Нею розмовляють 500 мільйонів людей у країнах, де вона є державною (дані на 1998 рік) і 32 мільйони у інших країнах (28 мільйонів в США, дані на 2000 рік), зараз число носіїв оцінюється в більш ніж 600 мільйонів.

Центр іноземних мов «Лідер» запрошує на курси іспанської для початківців, які мріють розмовляти мовою запальної Іспанії. На цьому рівні Ви навчитеся розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також елементарні речення, необхідні для задоволення конкретних потреб. Відрекомендуватись або представити когось, запитувати і відповідати на запитання про деталі особистого життя, наприклад, де він/вона живе; про людей, яких він/вона знає; про речі, які він/вона має. Взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко та готовий прийти на допомогу.