Курси арабської мови у Львові

Курси арабської мови у Львові разом з фахівцями Центру іноземних мов Романа Даниліва.

Арабська мова — це одна із семітських мов, яка поширена в Іраку, Ізраїлі, Кувейті, Об'єднаних Арабських Еміратах, Сирії, Йорданії, Лівані, Судані, Лівії, Мавританії, Єменській Арабській Республіці, Західній Сахарі, Сомалі, Джібуті, Республіці Ємен, Єгипті, Мальті, Марокко, Лівії, Тунісі, Алжирі, Республіці Чад. Арабською мовою в світі розмовляють понад 165 млн. людей. Арабська мова — це найпоширеніша семітська мова семіто-хамітської родини мов, якою розмовляють у західній Азії і північній Африці близько 120 мільйонів осіб. Арабська — це офіційна мова усіх арабських країн та одна із шести офіційних мов і робочих мов ООН, а також є офіційною мовою Республіки Джібуті та Сомалійської Демократичної Республіки.Арабська мова відома своєю діалектичною розгалуженістю, так як племінні діалекти відомі ще з 6-7 століть. Сучасні діалекти цієї мови поділяють на п’ять груп: єгипетсько-суданську, східну (месопотамську), північно-африканську (магрибську), аравійську, центрально-арабську. Ознайомитись з класичною формою літературної арабської мови можливо при читанні до ісламської поезії 5-6 століття. Арабська мову, як літературну мову, почали використовувати в 7 столітті. Це є мова Корану. До найдавніших письмових пам'яток арабської мови належать сафські та самудські й лих'янські написи, виконані сабейським шрифтом і т.д.

Кількість носіїв: 270 млн.

Класифікація: Афроазіатська, Семіто-хамітська, Семітська, Західносемітська, Арабська мова.

Міжнародні організації: ООН, Організація Ісламська Конференція, Африканський Союз, Ліга арабських держав,

Регулює: Академія арабської мови (Єгипет).

Історія

Арабська мова виникла близько 6 століття на півдні Аравійського півострову і розповсюдилась по всьому сучасному арабському світу шляхом завоюванню арабами сусідніх земель. Найближчими спорідненими мовами з арабською мовою є іврит та арамейська мова. Звучання арабської мови складається з 28 приголосних та 3 голосних звуків, а корені більшості арабських слів складаються з 3 звуків.

В арабській абетці налічується 28 букв, 25 з яких використовуються для позначення приголосних звуків і 3 - для позначення довгих голосних, а також відсутності звуку (відповідає українському апострофу). Для позначення коротких голосних використовуються додаткові значки (оголоси), які інколи пишуться над або під буквами. Арабське письмо здійснюється справа ліворуч.