Легалізація для Австрії у Львові

У Центрі іноземних мов «Лідер» Ви можете отримати послуги з перекладу на німецьку та з німецької мови, акредитованим перекладачем Посольства Австрії в Україні, а також легалізацію в Посольстві Австрії усіх видів документів.

Легалізація для Австрії у Львові

Якщо Вам потрібна грамотна, юридично правильна легалізація документів-звертайтесь у Центр іноземних мов «Лідер». Ми потурбуємось про усі нюанси перекладу, нотаріального засвідчення та легалізації.

У Центрі іноземних мов «Лідер» Ви можете отримати послуги з перекладу на німецьку та з німецької мови, акредитованим перекладачем Посольства Австрії в Україні, а також легалізацію в Посольстві Австрії усіх видів документів.

Подвійне апостилювання-апостиль+переклад+нотаріальне засвідчення+апостиль, тобто спочатку на документі у відповідній установі проставляється перший апостиль, потім ми його нотаріально завіряємо і відправляємо на другий апостиль.

Вартість легалізації-за домовленістю. Вона залежить від документів, які Ви подаєте та терміну виконання. У нас діє послуга терміновості.
Стандартний термін виконання- 10-12 робочих днів.