Легалізація для Бельгії у Львові

Легалізація для Бельгії у Львові

Легалізація для Бельгії у Львові

Наш Центр іноземних мов «Лідер» допоможе Вам уникнути неправильних дій, зайвих витрат часу та грошей на переоформлення документів.

Співробітництво з посольствами та офіційними органами України допомагають нам бути в курсі існуючих вимог, що ставлять до документів. Ми пояснимо як найшвидше та найкраще засвідчити документ, розкажемо про особливості легалізації документів залежно від цілі та країни оформлення документів, нотаріальної завірки документів, порадимо як знайти вихід із нестандартної ситуації.

Бельгія вимагає подвійний апостиль. Перший проставляється на оригіналі документу, потім здійснюється переклад на французьку або німецьку мову, пришивається до копії даного документу та завіряється нотаріально. Після цього ставиться другий апостиль, який засвідчує підпис нотаріуса, який засвідчив підпис перекладача. Все це робимо ми, Центр іноземних мов «Лідер».

Вартість легалізації-за домовленістю. Вона залежить від документів, які Ви подаєте та терміну виконання. У нас діє послуга терміновості.

Стандартний термін виконання- 4-5 робочих днів.