Легалізація для Італії у Львові

Легалізація для Італії у Львові

Легалізація для Італії у Львові

Якщо Вам потрібно здійснити переклад акредитованим перекладачем Посольства Італії в Україні, а також легалізацію в Посольстві Італії усіх видів документів, звертайтесь у Центр іноземних мов «Лідер». Ми якісно та швидко зробимо все за Вас.

Бюро перекладів «Лідер»  працює на ринку понад сім років. Безумовно, за ці роки нами накопчений багатий досвід підготовки документів для виїзду за кордон.
Ми виконуємо повний комплекс послуг з підготовки документів: заповнення анкет, переклад, нотаріальне оформлення, легалізація, апостилізація.

Бюро перекладів «Лідер» має великий досвід підготовки документів, зокрема, для таких країн, як Німеччина, Італія, Франція, Нідерланди, Іспанія, Бельгія, США, Канада та інші.

У Центрі іноземних мов «Лідер» Ви можете отримати послуги з перекладу на італійську та з італійської мови, акредитованим перекладачем Посольства Італії в Україні, а також легалізацію в Посольстві Італії усіх видів документів.

Вартість легалізації-за домовленістю. Вона залежить від документів, які Ви подаєте та терміну виконання. У нас діє послуга терміновості.

Стандартний термін виконання- 20-25 робочих днів.