Німецька для ресторанного та готельного бізнесу

Центр іноземних мов “Лідер” пропонує працівникам готельного та ресторанного бізнесу освоїти розмовну німецьку мову!

Німецька для ресторанного та готельного бізнесу

Центр іноземних мов Романа Даниліва «ЛІДЕР» досконало володіє понад 30-ма мовами світу і з професійно допоможе Вам знайти спільну мову з Вашими іноземними партнерами — постійними чи потенційними.

Співпрацюючи з центром іноземних мов «ЛІДЕР», Ви отримуєте вирішення комплексу актуальних маркетингових завдань, пов'язаних із Вашою співпрацею з постійними чи потенційними іноземними партнерами, починаючи від навчання працівників, завершуючи усними та письмовими перекладами.

І такий підхід оптимально відповідає сучасному стилю ділового життя, адже Ви зосереджуєтеся на роботі з одним партнером, замість того, щоб залучати багатьох вузькопрофільних спеціалістів.

Серед наших послуг: 

1.   Мовні сертифіковані курси для Ваших працівників (індивідуальні та групові):
  • Корпоративне навчання, з врахуванням термінології Вашого бізнесу;
  • Бізнес-курс іноземної мови з акцентом на ділове спілкування;
  • Спеціалізована іноземна мова (економічна, юридична, медична, технічна);
  • Прискорений курс вивчення мови.

2.  Переклади

  • Усні переклади (послідовні, синхронні, супроводжувальні);
  • Письмові переклади (усі види, будь-якої тематики і складності та документації загального призначення, при потребі із нотаріальним засвідченням та оперативною кур'єрською доставкою документів);
  • Апостиль та легалізація документів.

Центр «ЛІДЕР» гарантує сучасний оперативний та фаховий підхід у наданні послуг з гнучкою ціновою політикою, що в цілому дасть змогу Вам ефективно інвестувати матеріальні ресурси у розвиток Вашої компанії.

Центр іноземних мов «Лідер» пропонує корпоративне вивчення німецької мови для готельного та ресторанного бізнесу. Ваші працівники за короткий проміжок часу зможуть на розмовному рівні спілкуватись з клієнтами та вільно себе почувати у німецькомовній сфері. Ми ознайомимо Ваш персонал з німецькими традиціями та культурою для того, аби гості готельно-ресторанного комплексу відчули себе як вдома та особливий підхід до них.

Звертайтесь у центр іноземних мов «Лідер» і працівники готельного та ресторанного бізнесу вільно розмовлятимуть німецькою