Польська для ресторанного то готельного бізнесу

Центр іноземних мов “Лідер” пропонує корпоративне вивчення польської мови зі спеціалізацією готельного та ресторанного бізнесу.

Польська для ресторанного то готельного бізнесу

Сьогодні світовий рівень сервісу сучасного готелю передбачає вільне і повноцінне спілкування з його гостями. Цього просто досягнути, коли йдеться про наших співвітчизників.

Однак з кожним роком в українські готелі приїздить дедалі більше іноземців, котрі, згідно закордонних звичаїв ,очікують, що передусім їх зрозуміють, а отже - нададуть послуги згідно їхніх високих потреб. І приємно, коли вдається задовольнити ці потреби повністю. Адже задоволені клієнти рекомендують готель своїм друзям, колегам, родичам. Тому важливо, аби практично кожен представник Вашого готелю впевнено володів іноземною мовою на розмовному рівні.

А, оскільки ринок готельного бізнесу дуже насичений, то наявність у персоналу знань іноземної мови стає вагомою конкурентною перевагою.

Окрім цього готель, де вільно розмовляють, до прикладу польською, має вищий статус аніж інші представники ринку, позаяк його імідж відповідає міжнародним стандартам якості.

Враховуючи згадані тут тенденції розвитку готельного бізнесу в Україні, центр іноземних мов “ЛІДЕР” розробив саме для працівників готелю сертифікований інтерактивний курс вивчення іноземної мови.
 
Філософія успіху.
Центр “ЛІДЕР” звик відповідати за свої слова. Кожне наше звернення до партнерів, також і рекламне, це – перш за все декларація намірів, із повною відповідальністю за свої слова. Через це, вживаючи словосполучення “міжнародні стандарти якості”, в першу чергу ми співвідносимо його зі своєю діяльністю.

І на сьогоднішній день центр іноземних мов “ЛІДЕР” впевнено гарантує світовий рівень викладання іноземних мов, що готові підтвердити наші клієнти та партнери.

Звертайтесь у центр іноземних мов “Лідер” для корпоративного вивчення польської мови зі спеціалізацією готельного та ресторанного бізнесу.