Про нас

Офіційною  датою народження  львівського центру “Центр іноземних мов  "Лідер" Романа Даниліва” вважають 31 липня 2007 року. Місто Лева гостинно приняло ще зовсім молоду компанію, що  стрімко увірвалась  на ринок  перекладацьких послуг. Та основною спеціалізацією центру у наданні послуг є не тільки різні види перекладів, а й навчання іноземних мов  (понад 30 різних мов), що успішно  застосовується  спеціалістами центру у роботі. Якісне виконання робіт та прагнення кожного члена команди  ставати лідером не тільки у житті, а і у роботі, є важливим  завданням  для компанії у досягненні лідерських позицій. За прагнення бути на крок попереду від конкурентів, за вміння досягати високих результатів при мінімальних витратах, центр отримав назву “Лідер”. І це не просто лідер, а “Лідер” Романа Даниліва.Адже компанія має свого керівника, що дав ім’я зірці — “Лідер”. Тому компанія отримала повну назву: “Центр іноземних мов "Лідер" Романа Даниліва”. 

Центр розпочав роботу у місті Львів з перекладів та мовних курсів. Перші приміщення для занять  з іноземних мов знаходились в Галицькому районі міста  , а офіс – по вулиці Тарнавського 23. Та щоб дійсно підтримувати статус “лідера”, керівництво компанії вирішує переїхати в новий офіс восени  2008 року, а приміщення для проведення  занять з  іноземних мов відкриваються також в Галицькому, Личаківському, Шевченківському, Залізничному, Франківському районах та на  Сихові. З тих пір головний  офіс компанії знаходиться по вулиці Івана Франка 33 , а заняття з вивчення мов проходять в усіх районах міста.

У базі центру налічується  понад  півтисячі викладачів та перекладачів. Щоквартально відділ маркетингу та менеджменту оновлює базу перекладачів та викладачів з метою заповнення новими фаховими спеціалістами, що прагнуть себе показати у найрізноманітніших професійних рівнях. Багато перекладачів також працюють як позаштатні спеціалісти. Центр надає їм можливість професійно вдосконалюватись навіть у конкурентів, даючи виключне право вибору, не нав’язуючи своїх методик роботи з клієнтами. Відчуваючи турботу та партнерство, вони завжди повертаються у компанію. Адже тільки у центрі “Лідер” був вперше використаний метод “довільної” роботи в системі “викладач — клієнт”, “перекладач — клієнт”. Метод базується на вільному виборі викладачем чи перекладачем клієнта з бази клієнтів центру у такі години, коли зручно замовнику в першу чергу  , а  потім викладачеві або перекладачеві.

У березні 2008 року керівництвом центру було запрошено на посаду PR- директора київського високооплачуваного  спеціаліста з піару та брендингу, що свого часу співпрацював з Алсу, Тіною Кароль, Ані Лорак. І ціль була досягнута за короткий термін: “Центр іноземних мов "Лідер" Романа Даниліва” увійшов в рейтинг уже відомих  компаній Львівської області в сфері перекладів та курсів іноземних мов. Роботу цілої команди центру та директора центру, PR- директора особисто оцінили партнери та клієнти,після чого було вирішено започаткувати благодійну акцію для тих, хто потребує дійсно освіту. І вже у жовтні  2008 року було розпочато благодійну акцію «Заради майбутнього», присвячену дітям-сиротам та  дітям, позбавлених батьківського піклування.

З січня 2009 року у центрі  іноземних мов з’явилась нова послуга “Апостиль та легалізація документів”. Дана послуга відповідає значенню “прийнятна ціна — висока якість — швидкість обслуговування”. Тому компанія працює без посередників з Міністерством юстиції, Міністерством закордонних справ, Міністерством освіти України.

“Центр іноземних мов "Лідер" Романа Даниліва” уже не потребує гучної реклами…

“ЛІДЕР” — ЦЕ ІСТОРІЯ, ЩО ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!