Свідоцтво про зміну імені

Звертайтесь в центр іноземних мов “Лідер”, якщо Вам необхідно зробити переклад свідоцтва про зміну імені на будь-яку іноземну мову світу, і щоб переклад мав юридичну силу ми зможемо зробити нотаріальне засвідчення перекладу.

Свідоцтво про зміну імені

Часто, у дитинстві ,дароване батьками ім’я нам не подобалось і в нас ,можливо ,виникала така думка, щоб змінити його як тільки досягнемо повноліття. Таким чином ,зміна імені – явище не таке вже й рідкісне. Причини зміни імені можуть бути різними: труднощі вимови, або просто бажання носити ім’я, яке відповідає національності одного з батьків.

Фізична особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на власний розсуд змінити своє власне ім’я.

Зміна імені є актом цивільного стану, який підлягає державній реєстрації відповідно до закону , та обов’язковому внесенню до Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Державна реєстрація зміни імені проводиться за заявою особи відділом державної реєстрації актів цивільного стану за місцем його проживання. Заява про зміну імені подається у письмовій формі з пред’явленням паспорта громадянина України.

До заяви про зміну імені надаються на наступні документи:

  • свідоцтво про народження;  
  • свідоцтво про шлюб (якщо особа перебуває в шлюбі );
  • свідоцтво про розірвання шлюбу (у разі, якщо шлюб розірвано);
  • свідоцтво про народження дітей  (коли особа має малолітніх або неповнолітніх дітей);
  • фотографія;
  • квитанція про сплату державного мита. 

Звертайтесь в центр іноземних мов „ЛІДЕР”, якщо Вам необхідно зробити переклад свідоцтва про зміну імені на будь-яку іноземну мову світу, і щоб переклад мав юридичну силу - ми зможемо зробити нотаріальне засвідчення перекладу.