Військовий квиток

Військовий квиток— це документ, який видається військовим комісаріатом громадянам при призові на дійсну військову службу або при зарахуванні в запас.

Військовий квиток

Військовий квито́к— це документ, який видається військовим комісаріатом громадянам, при призові на дійсну військову службу або при зарахуванні в запас.
Військовий квиток є безстроковим документом що засвідчує особу солдата, матроса, сержанта, старшини, що перебуває на дійсній військовій службі. В ньому також вказується відношення до військової служби громадян, що знаходяться в запасі.

Офіцерам і генералам що перебувають на дійсній військовій службі, видається посвідчення офіцера.

Законодавство передбачає два види військових квитків:

  1. Військовий квиток рядового, сержантського і старшинського складу — документ, що визначає належність його власника до військової служби, служби в запасі та військового обов'язку.
  2. Військовий квиток офіцера запасу — документ, що визначає належність його власника до офіцерського складу та військового обов'язку.Військовий квиток видають громадянину, який пройшов військову службу, або звільненому від призову на військову службу рішенням призовної комісії.

Отримати військовий квиток законним способом - найбільш правильне і зручне рішення.

Наприклад, для оформлення закордонного паспорта ,необхідна довідка форми 32 з військового комісаріату. Якщо ви плануєте їхати за кордон на навчання або на роботу - Вам потрібно зробити переклад військового квитка. Звертайтесь в центр іноземних мов „Лідер” Романа Даниліва і ми допоможемо Вам в цьому.