Водійські права

Водійські права, або посвідчення водія — документ особи, що засвідчує право керування транспортними засобами. Для отримання водійських прав необхідно пройти необхідне навчання та скласти іспит. Правила і вимоги,що стосуються ліцензування водіїв, варіюються у різних юрисдикціях.

Водійські права

Водійські права, або посвідчення водія — документ особи, що засвідчує право керування транспортними засобами. Для отримання водійських прав необхідно пройти навчання та скласти іспит. Правила і вимоги,що стосуються ліцензування водіїв, варіюються у різних юрисдикціях.

Настає час, коли набридає ходити пішки і хочеться придбати власний транспортний засіб. Здавалося б - немає нічого простішого, як навчитися водити машину.
Водіння автомобіля - досить складна справа. Відразу ж виникає цілком правомірне питання : з чого ж почати? Для початку, необхідно вибрати установу, де професіонали зможуть максимально ефективно навчити водінню машини.

Водійські права поділяються на такі категорії:

  • Категорія “A” надає  можливість керувати мотоциклами, скутерами, мопедами та іншими мототранспортними засобами пересування.
  • Категорія “B” - можна водити легковим автомобілем.
  • Категорія “С”- дозволяється керувати машинами, які перевищують масу 3,5 т.
  • Категорія “D” - надає право водити, наприклад, автобуси, то є машини, призначені для перевезення пасажирів.
  • Категорія “E” – для транспорту з тягачем.

Переважно на практичні заняття в більшості автошкіл відводиться до 28-26 годин. По закінченню занять необхідно в обов'язковому порядку здати іспити в ДАІ.
Для  початку необхідно здати теоретичний іспит, що складається з 20 питань. У будь-якій автошколі ,після завершення навчання ,видається свідоцтво про закінчення автошколи та документи, які підтверджують, що всі курси водіння були пройдені успішно.

Якщо Вам необхідно зробити переклад водійського посвідчення - звертайтесь в наш центр іноземних мов “Лідер” Романа Даниліва і ми допоможемо Вам зробити кваліфікований переклад Вашого документа, при  необхідності на одну або більше мов світу.