Англійська для початківців

Англійська мова для початківців у Центрі іноземних мов Романа Даниліва

Англійська для початківців

Центр іноземних мов «Лідер» пропонує вивчення англійської мови для людей з різним рівнем володіння мови. Наш центр  розроби в спеціальний курс для початківців. Ми доклали максимум зусиль для того, щоб знання, які ви отримуєте, склались в єдину, зрозумілу і чітку систему.

На початковому етапі вивчення англійської мови, ми пропонуємо Вам фонетичний курс зі спеціально розробленими вправами для постановки вимови, базовий курс англійської граматики, систему діалогів, що відбивають культурні традиції та звичаї сучасного життя за кордоном, ефективні вправи для розвитку пам'яті, розмовних навичок і сприйняття мови на слух, а також тексти для розширення словникового запасу та вміння ним користуватися.

Вивчивши даний курс, Ви оволодієте навичками грамотного формування фраз англійською мовою, адекватного сприйняття англійської мови на слух і текстів з аркуша, що важливо для особистої і професійної діяльності.

Освоєння курсу англійської для початківців «з нуля», дасть Вам можливість повноцінно сприймати складніші і спеціалізовані курси англійської мови, які, в свою чергу, відкриють перед Вами ще більше нових можливостей, адже на  сьогоднішній день знання англійської мови - це ключ до успіху.

Більш ніж в 50 країнах світу англійська мова є офіційною державною. Крім того, перед вами відкриваються широкі можливості вивчення багатої культури, захоплюючої історії, традицій і звичаїв англомовних країн.

Все ще сумніваєтеся, чи потрібні вам курси англійської мови для початківців? Ось список причин чому  обов'язково слід почати вчити англійську мову:

  • знання англійської мови допоможе вам влаштуватися на більш престижну і високооплачувану роботу. Складаючи резюме, вам більше не доведеться ставити прочерк у графі «іноземні мови».
  • за кордоном ви зможете почувати себе спокійно і впевнено.
  • вивчення англійської мови вже через короткий час дозволить вам дивитися улюблені фільми і серіали на мові оригіналу. Ви здивуєтеся, наскільки це цікавіше звичного перекладу.
  •  вчити англійську мову цікаво і корисно. Уроки англійської тренують пам'ять, розвивають інтелект, підвищують ерудицію.