Переклад польською та переклад на польську мову

Переклад польською та переклад на польську мову

Польський переклад тексту

Польський переклад тексту

Кількість українців, які переїжджають до Польщі або їдуть у короткі поїздки до нашого найближчого сусіда, постійно зростає. Багато хто планує це зробити найближчим часом або у перспективі. Бюро перекладів Лідер пропонує вам зробити швидкий переклад текстів на польську або переклад з польської мови. Окрім перекладів текстів ми пропонуємо також групове та індивідуальне навчання.

Польська для дошкільнят

Мовний центр Лідер пропонує вивчення польської для діточок. Ми підготуємо дитину до школи. Після закінчення наших курсів, її знання суттєво відрізнятимуться від знань інших дітей, тих, які не мали базової підготовки.

Наше бюро пропонує вивчення польської для діточок. Ми підготуємо дитину до школи. Після закінчення наших курсів - її знання суттєво відрізнятимуться від знань інших дітей, тих, які не мали базової підготовки.

Ви часто подорожуєте і відчуваєте, що мовний бар'єр є перепоною для Ваших дітей? Ваc лякає ймовірність того, що Ваша дитина говоритиме  неправильно і боятиметься сказати зайве слово при спілкуванні з іноземцями? У Вас є відмінна можливість дати дитині шанс відчути себе впевненішою у польській мові.

З кожним учнем виробляємо окрему програму занять. Ми не використовую конкретні методики, оскільки потреби у всіх різні, а індивідуальний підхід видається нам більш ефективним.

Польська для дітей

Польська мова потрібна для духовного та розумового розвитку людини. Як навчає прислів'я: "Скільки мов ти знаєш, настільки ти людина". Якщо Вашому малюкові вже 3-4 роки, і Ви все одно сумніваєтеся, чи потрібна йому іноземна мова, не сумнівайтеся. Просто відведіть його на пару-трійку занять у центр іноземних мов Лідер, де разом з ним навчання польській будуть проходити ровесники, і Ви самі все побачите. І пам'ятайте, що знання польської мови обов'язково знадобляться Вашому малюкові в майбутньому – в школі, в інституті і в побудові кар'єри. І чим раніше дитина почне своє знайомство з іноземною мовою - тим легше їй буде даватися навчання в подальшому.

Польська для школярів

Кожен з батьків хоче, щоб його дитина стала кращою, вижила у конкурентному світі і залишилася радістю та гордістю сім'ї! Саме тому батьки прагнуть дати своїй дитині все найкраще, часто те, чого самі не досягли. Знання польської мови сьогодні є найкращим, стратегічно вивіреним подарунком назважди! Тому, ще з ранніх років потрібно привчати дитину до думки про вивчення польської мови! Як саме? – Через дитячий інтерес до справи! Іншого шляху і сильнішої методики немає! За своєю природою дитина допитлива, тому сприймає будь-яку інформацію через інтерес до неї!

Наш Центр іноземних мов Лідер надає Вам можливість взяти участь у дивовижній подорожі по вивченню іноземної мови. Ми допоможемо Вашій дитині гармонійно розвиватися і осягати новий світ природним чином. Наші педагоги з любов'ю і турботою допоможуть відкрити усі її природні здібності, і вона навчиться розуміти і спілкуватися польською на рівні рідної мови!

Польська з репетитором

Володіння польською мовою стало чимось природним і необхідним водночас. Ця мова потрібна для повсякденного спілкування, кар’єри і розвитку власного світогляду. Центр іноземних мов Лідер створить найсприятливіші умови для того, щоб Ви максимально швидко оволоділи польською і відкрили для себе світ польської культури. Досконале володіння цією мовою, також дасть можливість навчатися в університетах Польщі, а отже - отримати освіту в Європі, згодом і збудувати кар’єру. Звертайтесь у наш Центр і наші репетитори з польської допоможуть за короткий проміжок часу опанувати мову. 

Польська для туристів

Плануючи туристичну подорож до Польщі, варто потурбуватися про те, щоб вона не була короткостроковою,інакше можна не встигнути подивитися безліч прекрасних місць – історичних, культурних, природних. Для того, аби повністю насолодитись подорожжю - необхідно володіти мовою цієї країни.

Центр іноземних мов Лідер запрошує Вас на курси польської мови для туристів. Ми спеціально розробили програму, щоб Ви могли вільно себе почувати у польськомовному товаристві.

Польська для початківців

Ця сторінка створена для тих, хто хоче удосконалити або вивчити польську мову. З метою обміну думками, корисною інформацією і просто, щоб краще пізнати один одного. Хочеш розуміти оригінальну польську мову? Вміти вільно висловлювати свою думку? Спілкуватися на будь-які теми польською мовою і просто приємно проводити час в колі однодумців? Тоді наш Центр саме для вас!

Пропонуємо курси вивчення польської мови на початковому рівні.

Польська для дорослих

На сьогоднішній день знання мов дуже цінується у суспільстві і необхідне,щоб вижити у сучасному світі. З появою новітніх технологій, виникає все більша потреба у вивченні мов світу, зокрема польської.

Центр іноземних мов Лідер пропонує вивчення польської мови для дорослих. Звертайтесь у наш центр і Ви після декількох занять зможете висловлюватись польською мовою.

Вивчайте польську мову з Центром іноземних мов Лідер!

Польська для ресторанного то готельного бізнесу

Сьогодні світовий рівень сервісу сучасного готелю передбачає вільне і повноцінне спілкування з його гостями. Цього просто досягнути, коли йдеться про наших співвітчизників.

Однак з кожним роком в українські готелі приїздить дедалі більше іноземців, котрі, згідно закордонних звичаїв, очікують, що передусім їх зрозуміють, а отже - нададуть послуги згідно їхніх високих потреб. І приємно, коли вдається задовольнити ці потреби повністю. Адже задоволені клієнти рекомендують готель своїм друзям, колегам, родичам. Тому важливо, аби практично кожен представник Вашого готелю впевнено володів іноземною мовою на розмовному рівні.

А, оскільки ринок готельного бізнесу дуже насичений, то наявність у персоналу знань іноземної мови стає вагомою конкурентною перевагою.

Окрім цього готель, де вільно розмовляють, до прикладу польською, має вищий статус аніж інші представники ринку, позаяк його імідж відповідає міжнародним стандартам якості.

Враховуючи згадані тут тенденції розвитку готельного бізнесу в Україні, центр іноземних мов Лідер розробив саме для працівників готелю сертифікований інтерактивний курс вивчення іноземної мови.
 
Центр Лідер звик відповідати за свої слова. Кожне наше звернення до партнерів, також і рекламне, це – перш за все декларація намірів, із повною відповідальністю за свої слова. Через це, вживаючи словосполучення “міжнародні стандарти якості”, в першу чергу ми співвідносимо його зі своєю діяльністю.

І на сьогоднішній день центр іноземних мов Лідер впевнено гарантує світовий рівень викладання іноземних мов, що готові підтвердити наші клієнти та партнери.

Звертайтесь у центр іноземних мов Лідер для корпоративного вивчення польської мови зі спеціалізацією готельного та ресторанного бізнесу.