Курси шведської мови у Львові

Курси шведської мови у Львові разом з фахівцями Центру іноземних мов Романа Даниліва

Курси шведської мови у Львові

Шведська мова (стандартна шведська) — це одна із германських мов, що поширена в Європейському Союзі. Сучасну шведську мову відносять до стародавньої  або стандартної шведської мови, що була поширена до ХХ сторіччя. Саме стандартна (rikssvenska) шведська мова  є державною мовою Швеції та Фінляндії. Її вчать в школах, на ній віщають ЗМІ. В розмовній мові можуть використовуватись місцеві діалекти, які відрізняються як за вимовою так і за граматикою. Тому існують багато  регіональних варіацій стандартної мови, специфічних для певного регіону, міста чи селища, провінції Швеції.

Класифікація: Індоєвропейська, Германська, Північногерманська (скандинавська), Східноскандинавська, Шведська мова, Svenska.

Свій початок історичного розвитку шведська мова бере як одна із мов  староскандинавської, яка не значно розрізнялася на територіях сучасної Швеції, Норвегії, Данії. Поширення староскандинавської мови в Європі, включаючи територію Росії, відбулось завдяки торгівлі. Три скандинавських мови (шведська, датська та норвезька) до 1050 року практично залишались однією мовою. Згодом, мова почала зазнавати впливу нижньонімецької мови. Стандартна письмова шведська мова утворилась  зі свейських та етських діалектів XIV сторіччя. Сучасна стандартна розмовна шведська мова виникла на початку 1920 року з розвитком радіомовлення та процесів індустріалізації всієї країни.

Центр іноземних мов Романа Даниліва запрошує Вас на курси шведської мови!