Курси італійської мови

Вивчення італійської мови у Львові

Курси італійської мови

Якщо Ви мрієте відвідати чарівну Італію - країну славетного Колізею та найстаріших у світі культурних пам’яток, але Ваші знання італійської не дозволяють цього, ми допоможемо Вам.

Італія прекрасна з різних сторін і, відповідно, й асоціації з нею теж різні. Це чудова музика, вишукана архітектура, неперевершена кухня, фантастичний живопис і висока мода. Всі ці складові сонячної країни - привід вивчати італійську. Крім того, щоб цілком зрозуміти італійську культуру, потрібно знати національну мову.

Центр іноземних мов Лідер пропонує професійно розроблений курс вивчення італійської мови. Наш курс вміщає декілька аспектів, а саме: лексика, граматика, розмовна мова та вправи на розвиток слухового сприймання.

Центр іноземних мов Лідер допоможе вивчати італійську мову у комплексі із своєрідним зануренням у культуру шляхом ознайомлення із піснями, фільмами та матеріалами зі ЗМІ мовою оригіналу.

Сьогодні це - мова, яка є ключем до подолання мовного бар’єру, розуміння італійської культури та шансом стрімкого просування по кар’єрній драбині. Ми допоможемо опанувати італійську з допомогою найсучасніших технологій вивчення іноземних мов

Ми запевняємо, що після наших курсів Ви сміливо зможете висловлюватись італійською мовою та комфортно себе почувати у атмосфері - людей, які перфектно володіють італійською.

За більш детальною Інформацією звертайтесь у офіс центру іноземних мов Лідер!