Курси польської мови у Львові

Вивчення польської мови разом з фахівцями

Курси польської мови у Львові

На сьогоднішній день знання мов дуже цінується у суспільстві і необхідне,щоб вижити у сучасному світі. З появою новітніх технологій, виникає все більша потреба у вивченні мов світу, зокрема польської.
Володіння польською мовою стало чимось природним і необхідним водночас. Ця мова потрібна для повсякденного спілкування, кар’єри і розвитку власного світогляду. Центр ыноземних мов Лыдер створить найсприятливіші умови для того, щоб Ви максимально швидко оволоділи польською і відкрили для себе світ польської культури. Досконале володіння цією мовою, також дасть можливість навчатися в університетах Польщі, а отже - отримати освіту в Європі, згодом і збудувати кар’єру. Звертайтесь у наш центр і наші викладачі  допоможуть за короткий проміжок часу опанувати мову.

Ви, після декількох занять, зможете висловлюватись польською мовою. А згодом обмінюватись думками, корисною інформацією і вільно висловлювати свою думку та
спілкуватися на будь-які теми польською мовою і просто приємно проводити час в колі однодумців.

Мовний центр "Лідер" пропонує вивчення польської і для дітей. Ми підготуємо дитину до школи. Після закінчення наших курсів - її знання суттєво відрізнятимуться від знань інших дітей, тих, які не мали базової підготовки.

З кожним учнем виробляємо окрему програму занять. Ми не використовую конкретні методики, оскільки потреби у всіх різні, а індивідуальний підхід видається нам більш ефективним.

Звертайтесь у мовну школу "Лідер" і Ваша дитина без проблем засвоїть польську мову.

Центр іноземних мов Лідер Романа Даниліва надає послуги спеціалізованого курсу підготовки для складання екзамену на Карту поляка.