Англійська для початківців

Англійська мова для початківців у Центрі іноземних мов Романа Даниліва

Англійська для початківців

Центр іноземних мов «Лідер» пропонує вивчення англійської мови для людей з різним рівнем володіння мови. Наш центр  розроби в спеціальний курс для початківців. Ми доклали максимум зусиль для того, щоб знання, які ви отримуєте, склались в єдину, зрозумілу і чітку систему.

На початковому етапі вивчення англійської мови, ми пропонуємо Вам фонетичний курс зі спеціально розробленими вправами для постановки вимови, базовий курс англійської граматики, систему діалогів, що відбивають культурні традиції та звичаї сучасного життя за кордоном, ефективні вправи для розвитку пам'яті, розмовних навичок і сприйняття мови на слух, а також тексти для розширення словникового запасу та вміння ним користуватися.

Вивчивши даний курс, Ви оволодієте навичками грамотного формування фраз англійською мовою, адекватного сприйняття англійської мови на слух і текстів з аркуша, що важливо для особистої і професійної діяльності.

Освоєння курсу англійської для початківців «з нуля», дасть Вам можливість повноцінно сприймати складніші і спеціалізовані курси англійської мови, які, в свою чергу, відкриють перед Вами ще більше нових можливостей, адже на  сьогоднішній день знання англійської мови - це ключ до успіху.

Більш ніж в 50 країнах світу англійська мова є офіційною державною. Крім того, перед вами відкриваються широкі можливості вивчення багатої культури, захоплюючої історії, традицій і звичаїв англомовних країн.

Все ще сумніваєтеся, чи потрібні вам курси англійської мови для початківців? Ось список причин чому  обов'язково слід почати вчити англійську мову:

  • знання англійської мови допоможе вам влаштуватися на більш престижну і високооплачувану роботу. Складаючи резюме, вам більше не доведеться ставити прочерк у графі «іноземні мови».
  • за кордоном ви зможете почувати себе спокійно і впевнено.
  • вивчення англійської мови вже через короткий час дозволить вам дивитися улюблені фільми і серіали на мові оригіналу. Ви здивуєтеся, наскільки це цікавіше звичного перекладу.
  •  вчити англійську мову цікаво і корисно. Уроки англійської тренують пам'ять, розвивають інтелект, підвищують ерудицію.

Англійська для початківців у Львові

Центр іноземних мов Лідер пропонує Вам вивчення англійської мови у Львові! Всім відомо, що англійська мова є однією з найважливіших мов у світі, це є мова міжнародного спілкування, мова, якою ведеться бізнес у світі. Не знаючи такої важливої мови, можна втратити багато шансів отримати, наприклад, роботу Вашої мрії. Важливість англійської мови полягає в тому, що нею спілкуються буквально ВСЮДИ. Куди би Ви не пішли, куди би Ви не поїхали – всюди Ви зможете знайти людей, які спілкуються саме цією мовою.

Якщо Ви бажаєте навчатись в старовинних університетах Європи, працювати в найбільших компаніях світу та прожити своє життя на рівні Luxury – Ви зобов’язані досконало володіти англійською мовою. І ми готові Вам у цьому допомогти, та зробити перший крок до мрії разом з Вами!

У нашому центрі існує база даних викладачів, яка формувалась протягом 9-ти років, і поєднала у собі лише найкращих та найбільш кваліфікованих викладачів, які навчались,стажувались та проходили курси англійської мови за кордоном, тож Ви можете бути впевнені, що Вас будуть навчати лише найкращі репетитори. Також, за Вашим бажанням, ми готові надати Вам носія мови, аби у Вас в подальшому не виникало сумнівів на рахунок, наприклад, правильності Вашої вимови. Наші викладачі не працюють лише з підручниками : ми гарантуємо Вам "живі" уроки, під час яких Ви будете також прослуховувати аудіо "нейтів спікерів", переглядати відео різних тематик англійською мовою, в залежності від теми Вашого уроку, багато часу приділяти усному мовленню. Також наші викладачі практикують так звані "speaking club" у режимі онлайн, що у перекладі з англійської означає "розмовний клуб". У цих клубах в режимі онлайн зустрічається певна кількість учнів приблизно одного рівня знань та приблизно одного віку для обговорення обраної керівником у цей день теми. Такі середовища живої розмовної мови дадуть Вам можливість постійно активно розмовляти, та засвоювати новий матеріал без особливих зусиль.

Також наші викладачі чудово розуміють психологію людини та не задають "домашнє завдання", де постійно потрібно виконувати граматичні завдання та читати тексти: Вам будуть запропоновані альтернативні варіанти,такi як перегляд серіалу на англійській мові з субтитрами цією ж мовою, або ж мовою, яку Ви забажаєте обрати.

Отож,обирайте саме наш Центр, і ми Вам гарантуємо – Ви не пошкодуєте про свій вибір!

Адже Ви варті найкращого!