Вивчення англійської мови

Професійне вивчення англійської мови у Львові

Вивчення англійської мови

Англійська мова – одна з найпоширеніших мов світу та мова міжнародного спілкування. Знати англійську мову дуже важливо.

Питання вивчення англійської мови турбує багатьох, адже школа і університет не завжди дає той рівень знань, коли можна сказати, що мову знаєш на такому рівні, коли можна вільно розмовляти англійською з незнайомими людьми.

Центр іноземних мов Лідер Романа Даниліва пропонує вивчення англійської мови у Львові.

Ми пропонуємо широкий вибір загальних або спеціалізованих навчальних курсів англійської мови для дітей та дорослих,  корпоративне навчання та індивідуальні заняття.

 Ми пропонуємо вмвчення англійської мови у  звичайному та інтенсивному  режимі будь-якого рівня складності.

Стандартний курс - 2 рази в тиждень.

Інтенсив - 3 рази в тиждень.

 Курси складаються з 5-ти рівнів складності:

  • рівень А1 – початковий
  • рівень А2 – нижче середнього
  • рівень В1 – середній
  • рівень В2 – вище середнього
  • рівень С1 – С2 – високий

Кожен рівень складається з 48 занять.

Вивчення англійської мови відбувається в індивідуальному режимі або в групах  по 6-8 осіб. Заняття проводяться на нашій або Вашій території та в режимі онлайн (по скайпу).

Корпоративне навчання для компаній, які бажають вивчити англійську мову,  проводиться без відриву від виробництва - у Вашому офісі і в зручний для Вас час не відволікаючи працівників від основного виду зайнятості.

Ми відповідально ставимося до підбору програми чи режиму з вивчення англійської мови і запропонуємо Вам оптимальний варіант після проходження тестування на нашому сайті для визначення Вашого рівня.

Викладачі нашого Центру – це кваліфіковані і досвідчені спеціалісти .

Це викладачі, які працюють у вузах, шкільні вчителі, які спеціалізуються у викладанні англійської мови для дошкільнят, дітей, підлітків, дорослих та іноземці - дипломовані носії мови.

Наші викладачі знайдуть підхід до кожного  і допоможуть йому у вирішенні поставленої перед ними мети – здача ЗНО, вступ у ВНЗ, успішне спілкування , потреба підтягнути свій рівень чи активізувати знання.

Вони запропонують сучасну методику з комплексним підходом до вивчення англійської мови для рівномірного розвитку усіх видів мовлення (говоріння, слухання, читання, письмо).

Центр іноземних мов Лідер докладе усіх зусиль, щоб вивчення англійської мови було для Вас максимально ефективним, а від Вас очікуємо активної участі у цьому процесі.

Вивчайте мову з Лідером!