Курси іспанської мови у Львові

Центр іноземних мов Лідер запрошує на курси іспанської

Курси іспанської мови у Львові

Іспанська мова одна із найпрекрасніших і найбільш вживаних мов у світі. Тому, цю мову можна вивчати як із прагматичних, так і з більш романтичних міркувань. Проте, чим би Ви не керувалися, прагнучи опанувати іспанську, Центр іноземних мов "Лідер" допоможе зробити ваші сподівання реальністю.

Вже після декількох занять Ви зможете на елементарному рівні висловлювати свої думки та бажання іспанською мовою.
З нами  Ви навчитеся розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також елементарні речення, необхідні для задоволення конкретних потреб. Відрекомендуватись або представити когось, запитувати і відповідати на запитання про деталі особистого життя, наприклад, де він/вона живе; про людей, яких він/вона знає; про речі, які він/вона має. Взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить повільно і чітко та готовий прийти на допомогу.

У нашому Центрі працюють кваліфіковані викладачі, які не лише допоможуть Вам досконало оволодіти мовою, а й ознайомлять з культурою та традиціями прекрасної Іспанії.

В нашому центрі розроблена спеціальна програма також для дітей. На заняттях з дітьми широко використовуються рольові ігри, фрази, тексти віршів та пісень. Гра викликає якісні змін у психіці дитини.
Тексти віршів та пісні - є фундаментальними засобами для вивчення іноземної мови з дітьми. Вони розвивають слух, а це один з важливих кроків при вивчені мови.

Головна мета занять з дитиною – розвиток усного мовного спілкування.

Для більш детальної інформації про курси іспанської мови  звертайтесь у центр іноземних мов "Лідер"!