ACT

ACT

АСТ – один з найбільш розповсюджених тестів, що необхідний  для вступу до університетів і коледжів  Канади , США  й інших країн для навчання по програмі дипломної (Undergraduate) освіти з метою  одержання ступеня Бакалавра (Васhеlоr's Degree). Тест призначений для того, щоб університети і коледжі могли спрогнозувати академічну успішність студента-першокурсника , оцінити здатність  абітурієнта для продовження освіти за одним загальним критерієм.. Результати тесту приймаються всіма університетами і коледжами США і Канади.

Питання та відповіді про АСТ

1. З яких окремих тестів складається АСТ?

Тест АСТ складається з чотирьох окремих тестів, кожний з який визначає академічні знання з основних дисциплін курсу середньої школи: англійська мова, читання, природничі науки, математика.

Загальний час тесту - 2 години 55 хвилин. Тест складається з питань , що  мають декілька варіантів  відповідей з яких потрібно вибрати одну правильну. Одна з найбільш вагомих причин, чому варто  складати тест АСТ  - це те, що він може замінити вам складання  чотирьох тестів SAT!

2. У чому різниця між ACT і SAT ?

Приймальна комісія і викладачі  описують різницю між ACT і SAT як:

  • ACT є тестом змістовним, у той час як SAT перевіряє логічне і математичне мислення.
  • Вимоги до словникового запасу в тесту SAT значно вищі, ніж у ACT.
  • У тесті SAT є покарання за вгадування, у ACT такого не існує.
  • Тест SAT не цілком складається з питань з декількома варіантами відповідей, і іноді студентам замість вибору одного з варіантів доводиться розписувати і пояснювати свою відповідь.

3. Де можна здійснити реєстрацію та оплату  тесту ACT?

Тест АСТ можна здати в єдиному в Україні сертифікованому тест-центрі. Адреса: Україна, м. Дніпропетровськ, 49000, пр. К. Маркса 60, офіс №75. Телефон для довідок (056) 744-62-42 Ви зможете зареєструватися на АСТ, поздвонивши у Дніпропетровськ по телефону (056) 744 62 42 .

Отримати  безкоштовно офіційний реєстраційний бюлетень тесту ви можете у центрі іноземних мов «Лідер».