Англійська для дітей

Англійська мова для дітей у Львові

Англійська мова для дітей у Львові

Кажуть: “Вивчити нову мову — отримати нову душу”, “Хто вчить нову мову, той знайомиться з новим світом”, “Межі моєї мови — це межі мого світу”, “Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина”.

Багато батьків хочуть, щоб їх дитина почала вивчати іноземну мову як можна раніше. І це, безумовно, правильно, так як в цьому віці мозок дитини найбільш відкритий для нового і вбирає всю інформацію як губка. Проте вивчення мови має бути ненав'язливим і відбуватися в процесі гри, а вчитель повинен бути веселий і доброзичливий.

Що люблять малюки? Ігри, розмальовки, наклейки, мультфільми, а ще їм хочеться бути схожими на школярів.

І ось дітки, які навчаються на наших курсах для дітей, у Центрі іноземних мов “ЛІДЕР”, з красивими портфельчиками, пеналами і барвистими підручниками приходять на заняття в хорошому настрої, тому що знають, що на уроці буде цікаво і весело. Обов'язково будуть веселі пісні, герої улюблених мультфільмів, цікаві ігри та захоплюючі завдання в барвистих книжках.

Під час уроку діти навіть не помічають, що розуміють і говорять англійською. За всі свої досягнення вони отримують заохочення у вигляді наклейок. З цікавим домашнім завданням вони відправляються додому і з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

З іншого боку, батьки задоволені, тому що в групі небагато людей,дитині приділяють максимум уваги, і найголовніше, тому що хороший результат! На наших курсах  у Центрі іноземних мов “ЛІДЕР” діти отримують хороший старт у вивченні англійської. Приходячи на заняття лише два рази на тиждень, вони не тільки засвоюють слова за певними темами, а й вчаться їх використовувати у розмові. Діти, які займаються у нас з раннього віку, сильно відрізняються від тих, хто приходить пізніше — рівень їх знань на кілька порядків вище.

Англійська мова для дітей – це не нудні, однотипні уроки із вивченням слів та граматики. Це цікава подорож у новий, захоплюючий та веселий світ.  Кожна нова зустріч несе у собі перевтілення у казкового героя, домашнього улюбленця чи можливо навіть шукача скарбів. Наші викладачі щоразу прагнуть зацікавити дітей.

Діти хочуть повертатися на заняття знову та знову, адже для них і для їхніх батьків залишається таємницею, що відбуватиметься на наступному занятті.

Наші заняття побудовані саме в таких ігрових формах, оскільки усе невідоме та загадкове манить та викликає захоплення.  Батьки чудово знать, що діти не люблять слухати, вони люблять дивитися, люблять наслідувати та копіювати. Дітям не цікаво 30 хвилин сидіти на одному місці, адже вони сповнені енергією, вони хочуть пізнати світ і стати дорослими. Усім відомо, як дівчатка люблять мамину косметику, плаття та туфлі, і як часто батько не може знайти потрібного йому інструмента.

На наших заняттях з англійської мови розфарбовуємо дитинство ваших діточок яскравими барвами