Англійська для дошкільнят

Англійська мова для дошкільнят у Львові в бюро перекладів Лідер

Англійська мова для дошкільнят у Львові

Одного разу моя 8-річна дочка намагалася прочитати казку, і під час прочитання у неї виникла проблема,  яку вона не могла вирішити, тому що у сучасних казках, коміксах, газетах, журналах  ми можемо побачити безліч іншомовних слів, цитат, висловів, фразеологізмів. Мені стало жаль донечку адже, коли ми натрапляємо на щось невідоме, у нас пропадає інтерес до читання чи вивчення, а також втрачається зміст даної казки… Тому, довго не думаючи, за порадою моїх друзів, я звернулася в бюро перекладів «Лідер», де професіонали навчать Вас розуміти не лише невідомі для Вас слова, але Ви матимете усі можливості читати іноземні видання мовою-оригіналу! І це для Вас не буде проблемою, бо рівень знань Вашої дитини дозволить це робити без жодних проблем.

Ви хочете щоб Ваші діти  почувалися комфортно в сучасному суспільстві, в якому іноземні мови відіграють надзвичайно важливу роль? Бюро перекладів «Лідер» з радістю прийде Вам на допомогу. Наші висококваліфіковані викладачі запропонують вашим дітям не лише нові методики вивчення іноземних мов, але й намагатимуться знайти підхід до кожної дитини зокрема.

Навчання проходить з використанням розвиваючих ігор та декламування віршиків на іноземній мові. В програму навчання також входять проведення різноманітних конкурсів, а для маленьких любителів поспівати – вибір пісеньок на будь-яку тематику тією мовою, яку ви обрали для навчання ваших малюків. Адже широке використання саме ігор, пісеньок, що імітують ситуації спілкування, а також коментування дій, які виконуються тими, хто навчається, сприяє створенню мовних автоматизмів у малюків, сприяє володіння мовою в рамках набору тем спілкування.

Головна мета занять з малюками – це розвиток усного мовного спілкування. Для досягнення даної мети викладачами центру іноземних мов «Лідер» використовується комунікативна методика. Суть комунікативної методики полягає в наступному:

  • з викладання виключається рідна мова, оскільки сприйняття іноземної мови малюками повинно бути безпосереднім ;
  • значення мовних явищ розкривається для дитини за допомогою наочних засобів, контексту чи тлумачення;
  • новий лексико-граматичний матеріал вводиться в усній формі, а закріплюється шляхом повторення.

Центр іноземних мов «Лідер» пропонує навчання для дітей 5-8 років та підлітків з понад 30 іноземних мов.

Можливі індивідуальні заняття та заняття в групах та міні- групах (3-5 осіб), а також заняття у вихідні дні, підготовка до школи,  сертифікація мовного рівня.

Навчання проходить з використанням розвиваючих ігор та декламування віршиків на іноземній мові. В програму навчання також входять проведення різноманітних конкурсів, а для маленьких любителів поспівати — вибір пісеньок на будь-яку тематику тією мовою, яку ви обрали для навчання ваших малюків. Адже широке використання саме ігор, пісеньок , що імітують ситуації спілкування, а також коментування дій, які виконуються тими, хто навчається, сприяє створенню мовних автоматизмів у малюків , сприяє володіння мовою в рамках набору тем спілкування.

Головна мета занять з малюками — це розвиток усного мовного спілкування. Для досягнення даної мети викладачами центру іноземних мов «Лідер» використовується комунікативна методика.

Суть комунікативної методики полягає в наступному:

  • з викладання виключається рідна мова, оскільки сприйняття іноземної мови малюками повинно бути безпосереднім ;
  • значення мовних явищ розкривається для дитини за допомогою наочних засобів, контексту чи тлумачення;
  • новий лексико-граматичний матеріал вводиться в усній формі, а закріплюється шляхом повторення.

Центр іноземних мов «Лідер» пропонує навчання для дітей 5- 8 років та підлітків з понад 30 іноземних мов.

Можливі індивідуальні заняття та заняття в групах та міні-групах (3-5 осіб), а також заняття у вихідні дні, підготовка до школи, сертифікація мовного рівня.