Англійська для студентів

Англійська для студентів у Львові в бюро перекладів Лідер

Англійська для студентів у Львові

Гуляючи по вулицях ми часто можемо зустріти іноземців, які просять нас допомоги, якої ми не можемо надати, оскільки у нас відсутні знання тієї чи іншої мови. Бюро перекладів «Лідер» з легкістю може Вам допомогти у цьому незручному становищі. Адже бюро перекладів пропонує Вам понад 35-ти іноземних мов як корейської, голландської, італійської, іспанської, англійської, німецької, японської та багатьох інших. Стверджують, що для досконалого знання іноземної мови, потрібно її вивчати змалечку адже саме у юному віці, набагато легше сприймається нова інформація. Хто, щоб там не говорив, у центрі іноземних мов нема вікових обмежень. Наші висококваліфіковані викладачі володіють різноманітними методиками вивчення іноземних мов, які допомагають зробити вивчення іноземної мови цікавим та надзвичайно продуктивним.

На сьогоднішній день іноземні мови відіграють надзвичайно важливу роль у житті як дорослих, так і юнаків. Відвідуючи курси іноземних мов, ми допоможемо Вам стати успішнішим, відкрити нові горизонти та покорити усі вершини. Курси іноземних мов у Центрі іноземних мов «Лідер» - не лише збагачують Ваш кругозір, але й приносять естетичне задоволення  від цікавого прослуховування курсу та модернізованого навчання. Якщо Ви некомфортно почуваєте себе на уроках у групі, «Лідер» готовий також Вам запропонувати вивчення іноземної мови індивідуально, лише один на один з викладачем. Багато людей легше більше зацікавлені в індивідуальних заняттях,   бо дотримуються хибної думки, що у такий спосіб іноземну мову вивчити набагато легше та швидше. Центр іноземних мов «Лідер» запевняє Вас, що якщо Ви хочете навчитися розуміти іноземну мову, розмовляти іноземною мовою, а іноді навіть думати як іноземець, неважливо, яка кількість людей з Вами у групі, важливо, щоб Вам було комфортно та цікаво на заняттях, важливо, щоб Ви «почувалися у своїй тарілці». 

Завітайте у центр іноземних мов «Лідер» та переконайтеся, що іноземні мови доступні для всіх, незалежно від віку. Ми допоможемо Вам зрозуміти, що нічого недосяжного не буває, якщо є ціль та бажання. Ви станете лідером перш за все для себе та для оточуючих.

В залежності від рівня знань, що можна визначити завдяки спеціально розробленим тестам, проводяться одно,- двох,- три рівневі курси будь-якою мовою.

Вивчення студентами та дорослими однієї з мов обирається для своїх загальних практичних і культурних потреб

Для тих, хто вивчає англійську мову, навчання проводиться по курсу Кембриджського університету. Засвоєння програм даного університету допомагає в подальшому студентам та дорослим обирати курси по підготовці до здачі кембриджських іспитів.

Для навчання викладачі центру іноземних мов «Лідер» використовують різноманітну аудіо- літературу, підручники видавництв Longman, Express Publishing та інші.

Корпоративні мовні курси для фірм (мовні тренінги для співробітників з німецької, французької, англійської та інших мов) проводяться як у приміщеннях центру іноземних мов “Лідер”, так і на території замовника у місті Львів.

Корпоративне навчання може проводитись індивідуально та у міні-групах (3-5 осіб ) , середніх (6-9 осіб) та великих групах (до 15 осіб).

Перед початком корпоративного навчання проводиться обов’язкове безкоштовне тестування на визначення рівня володіння іноземною мовою. Після цього відбувається розподіл учнів по рівнях та по групах. 

Частота корпоративних занять обирається замовником.

Можливі наступні варіанти:

  • “Стандарт” — 2 рази на тиждень по 2 академічні години, один рівень навчання триває 6 місяців.
  • “Напівінтенсив” — 3 рази на тиждень по 2 академічні години, один рівень навчання триває 4 місяці.
  • “Інтенсив” — 4 рази на тиждень по 3 академічні години, один рівень триває 3 місяці.

Час корпоративних занять іноземною мовою встановлюється за узгодженням з замовником.