Англійський репетитор

Індивідуальне навчання з англійської мови (навчання з репетитором) може проводитись як на території замовника (в офісі, вдома), так і в приміщеннях центру іноземних мов Лідер

Англійська з репетитором у Львові

Англійська мова – це своєрідна складова ділового світу, без якої доступ у цю сферу – неможливий. Для того щоб стати частиною динамічного, цікавого та перспективного світу необхідно опанувати англійську мову. Центр іноземних мов «Лідер» якнайкраще допоможе у цій справі.

Якщо Ваша мета – одержати не диплом, а знання які можна застосувати у житті, тоді ми запрошуємо Вас на приватні уроки англійської у центр іноземних мов «Лідер». Наша  мета - допомогти талановитим людям освоїти англійську мову для того, аби з легкістю застосувати її у житті.

Кваліфіковані репетитори центру іноземних мов «Лідер» допоможуть Вам у цьому. Якщо є бажання, у Вас все вийде! Навчання проводиться індивідуально з гнучким графіком.

На відміну від групових занять з вивчення англійської мови, навчання з репетитором має свої переваги.

Якщо Ви дуже зайнята людина і Вам не зручно відвідувати курси за графіком, Ви зможете обрати індивідуальний графік. Заняття можуть відбуватись у будь – який зручний для Вас день і годину. Крім того, заняття можна перенести на інший зручний для Вас час. Також Ви можете корегувати інтенсивність занять - двічі, тричі на тиждень чи кожного дня, Вам не доведеться підлаштовуватись під своїх одногрупників. Заняття можуть відбуватись як на території викладача, так і у Вас вдома чи в офісі для економії Вашого часу.

Ще одним плюсом занять з репетитором є те, що викладач зосереджується тільки на Вас та індивідуально підбирає  програму, підручники та методику, враховуючи всі ваші побажання, потреби  та мету вивчення англійської мови. Чи Вам потрібно з нуля вивчити мову, чи підтягнути свій рівень англійської, чи підготуватись до здачі ЗНО, чи до вступу у вищий навчальний заклад Ураїни чи за кордоном, чи до здачі міжнародних тестів (IELTS,TOEFL, KET, PET, FCE, CAE), чи обрати спец-курс відповідно до Вашого виду діяльності.

Якщо Ви вже маєте певний багаж знань з англійської мови і хотіли б підвищити свій рівень, Центр іноземних мов «Лідер» може запропонувати Вам індивідуальні заняття з носієм мови.  Заняття з носієм можуть відбуватись як у Львові, так і по скайпу.

Центр іноземних мов «Лідер» забезпечить Вам професійних репетиторів з багаторічним досвідом, які є професіоналами у своїй справі, які відповідально ставляться до своєї роботи і зможуть гарантувати  високий рівень Ваших знань.

Вивчайте англійську мову з нашими репетиторами і результат Вас приємно здивує!