Апостиль Львів

Апостиль - це штамп, який проставляється на зворотній стороні документа і підтверджує його справжність

Апостиль Львів

Мрієте подорожувати  чи проживати закордоном? Центр іноземних мов Лідер може допомогти Вам у цьому. Пропонуємо Вам таку послугу як апостиль у Львові. Якщо Ви маєте пакет документів і не знаєте що з ним робити, довірте це нам. Ми проставимо апостиль на всіх необхідних документах освітнього, юридичного та медичного характеру.

Апостиль - це штамп, який проставляється на зворотній стороні документа і підтверджує його справжність. На ньому обов’язково вказано країну, дату, прізвище уповноваженої особи та серійний номер.

Апостилювання - це один із правових процедур визнання юридичної чинності українських документів, які мають використовуватися за кордоном.

Це квадратна печатка, яка проставляється у відповідній установі: Міністерстві Освіти, Міністерстві Юстиції чи Міністерстві Внутрішніх Справ, залежно від документа.

Апостиль підтверджує та засвідчує достовірність того чи іншого документа, тобто коли на документі стоїть штамп апостиль, це означає, що даний документ не є підроблений.

Апостиль не проставляється на документах, виданих закордонними та дипломатичними установами та організаціями.

Апостиль проставляється на статутах установчих документах, патентах, ліцензіях, та на іншій державній документації.

 У випадку прийому документів від юридичних осіб, крім оригіналів документів, потрібно ще подати супроводжувальний лист від підприємства.

Термін виконання від 2 до 30 робочих днів. У Центрі іноземних мов «Лідер» діє послуга терміновості, а також гнучка система знижок. Звертайтесь і ми швидко та якісно зробимо все за Вас!

Примітка:

Перед подачою документів у Міністерство юстиції, вони обов’язково повинні пройти процедуру обласної легалізації у Львові чи інших містах України. У випадку якщо документи РАЦС є старого взірця, потрібно зробити дублікати нових взірців.

Штамп Апостиль

(зразок штампу "Апостиль")

Апостиль — це квадратний штамп розміром не менше 9 х 9 см на самому документі чи на окремому  аркуші паперу, що скріпляється з документом й має свій реєстраційний номер. Згідно Гаазької Конвенції  заборонено вносити якість зміни до тексту апостилю ,а також змінювати послідовність розміщення  рядків в штампі, або здійснювати виготовлення апостилю методом ксерокопіювання штампа.

Зразок апостиля українською та англійською.

Слід нагадати, що текст Конвенції може бути складений офіційною мовою органу, що його видає, а заголовок "Аpostille" (Convention de la Haye du 5 octobre 1961) завжди  повинен  бути викладений французькою мовою.

Штамп Апостиль

Штамп Апостиль