Dichiarazione di valorе для Італії

Dichiarazione di valorе — це складний процес, основним завданням якого є визнання освітніх документів або надання та легітимності з метою працевлаштування чи навчання в Італії

Dichiarazione di valorе для Італії

Dichiarazione di valorе — це складний процес, основним завданням якого є визнання освітніх документів або надання та легітимності з метою працевлаштування чи навчання в Італії. Якщо ви плануєте здобувати освіту чи офіційно працевлаштуватись за фахом в Італії, Вам обов’язково потрібно пройти процедуру освітніх документів Dichiarazione di valorе.

Ціни та терміни виконання пакету освітніх документів в першу чергу залежить від кількості ваших всіх освітніх документів, починаючи від свідоцтва про неповну середню освіту, закінчуючи дипломом магістра.

Якщо ви збираєтесь на навчання в Італію,тоді декларація Dichiarazione di valorе для Італії у Львові чи інших містах робиться на кожний пакет освітніх документів.
Якщо ви збираєтесь на працевлаштування за спеціальністю в Італію,тоді декларація Dichiarazione di valorе для Італії у Львові, Києві ,Одесі чи інших містах України робиться тільки одна декларація на весь пакет  освітніх документів.

Якщо ви медик, то Вам потрібно ще офіційне підтвердження з Міністерства охорони здоров’я України.

Перед тим як подавати документ на процедуру Dichiarazione di valorе для Італії у Львові потрібно зробити наступні кроки:

  • проставити штамп апостиль на всі освітні документи
  • зробити освітню легалізацію всіх документів
  • зробити письмовий акредитований переклад всіх освітніх документів на італійську мову акредитованим перекладачем Посольства Італії в Україні.

Даний акредитований переклад повинен бути засвідчений і легалізований у консульському відділі Посольства Італії в Україні в Києві подання документів у Посольства Італії в Україні для оформлення Dichiarazione di valorе. Прийом документів згідно чинного законодавства Італії для Dichiarazione di valorе відбувається лише в тому випадку якщо особа навчалась не менше 12-ти років.

Якщо Ви перебували в академічні відпустці чи були відраховані з вузу, Вам обов’язково потрібно пред’явити офіційний документ, що підтверджує це.

У випадку, якщо Ви хочете оформити декларації Dichiarazione di valorе з метою працевлаштування, Вам потрібно пред’явити документ який підтверджує те що Ви працювали за фахом.

Для цього потрібно:

  1. Нотаріально засвідчену копію трудової книжки або довідку з попереднього місця роботи.
  2. Потрібно зробити легалізований акредитований переклад цих документів.
  3. Копія закордонного паспорта або пермессо.