Дошкільна підготовка дітей

Програма “Дошкільна підготовка” у мовній школі Лідер Романа Даниліва розроблена найкращими методистами дошкільної освіти

Дошкільна підготовка дітей

Ваші дітки набагато розумніші, ніж Ви очікуєте. Вони справляються із всіма поставленими перед ними завданнями. Потрібно просто допомогти їм розкрити себе, подолати страх та бар’єр до навчання, провести на новий етап розвитку — навчання через гру. Це і стане своєрідною адаптацією малечі до навчання.

Програма “Дошкільна підготовка” у мовній школі “Лідер” Романа Даниліва розроблена найкращими методистами дошкільної освіти та затверджена Міністерством освіти України. Вдало підібраний матеріал добре розвиває логічне мислення, перспективне та просторе бачення.

Крім цього, група дошкільної підготовки готує дитину до шкільного життя,справжніх парт, уроків та чіткого виконання поставлених перед майбутнім учнем завдань. Одне з головних завдань програми — закласти дитині розуміння формату подальшого навчання в школі ,виховати позитивне ставлення до навчально-виховного процесу, бажання вчитися ,вміння сприймати інформацію ,яка буде подаватись вчителем. 

В нашому центрі працюють кваліфіковані філологи, які прищеплять дитині бажання вчитися.

Також в нашому центрі є можливість навчитися вільно розвиватися з одночасним частковим обмеженням свободи . Дитина повинна вміти стримувати свою рухову активність, адже, в іншому випадку їй буде важко висидіти шкільний урок.

Ще однією важливою умовою успішного навчання у школі є розвинене мовлення, уміння чітко висловлювати свою думку і правильно вимовляти звуки. Без цього малюк не зможе навчитися грамотно писати.

Важливою умовою для заохочення дітей є їхнє зацікавлення, а не заборона. 

Адже вислів «не можна» навпаки викликає зворотну реакцію і сприймається як «треба». 

Дитячу енергію, а також бажання все побачити та все спробувати необхідно скеровувати у позитивному для її ж розвитку напрямку.  Усім відомо, що малечі з легкістю вдається вивчати іноземну мову.  Для неї це нова цікава гра, це ніби подорож у новий світ , який зачаровує та захоплює.

Звичайно, діти не можуть довго всидіти на одному місці. Тому веселі рухливі хвилинки, пісні з таночка є обов’язковими на заняттях з такою особливою аудиторією.

На наших заняттях діти зустрічаються з улюбленими героями казок та мультиків, знайомлять своїх друзів із своїми улюбленими іграшками.

Не менше захоплення викликають заняття, де малята можуть малювати, ліпити, будувати та творити щось новеньке.

Відкрийте дітям казковий світ, допоможіть їм стати не лише Вашою радістю, але й  гордістю! Ви пишатиметеся своїми янголятами.