GRE

GRE

Загальний тест (Graduate Record Examination (GRE)) створений для того, щоб надати школам універсальний інструмент порівняння кваліфікації і знань студентів. Іспит вимірює  аналітичні , математичні, вербальні здібності, розвинуті протягом тривалого періоду часу, що необхідні для специфічної області знань. Уже доведено, що  бали, отримані на іспиті GRE, досить точно прогнозують майбутню успішність студента в програмі.

Більшість іноземних університетів використовують бали для того, щоб безпосередньо визначити, яку фінансову допомогу може одержати конкретний претендент на зарахування. Відповідно серйозна підготовка до тесту завчасно може допомогти вам потрапити в університет вашої мрії й істотно підвищить шанси на отримання фінансової допомоги.

Починаючи з 1 Жовтня 2002 аналітична секція тесту GRE  була замінена Аналітичним Письмовим Завданням (AWM). Вербальна і Математична секції залишилися без змін.

Питання та відповіді про GRE

1. Із яких творів складається  письмова секція?

Секція AWM ( письмова секція) складається з двох творів: 45ти-хвилинного «Аналіз теми» і 30ти-хвилинного «Аналіз аргументу». Перший твір очікує від абітурієнта, щоб він зайняв свою власну позицію по наведеній темі й надав аргументи на підтримку своєї точки зору. Другий твір вимагає критичного ставлення до даного аргументу.

2. Як проходить оцінювання?

Формат балів по Вербальній і Математичній секціях залишиться без змін – буде використовуватися шкала від 200 до 800. Кожен твір у письмовій  секції оцінюється по шкалі від 0 до 6. Обидва твори будуть оцінені одним балом, у такий спосіб неможливо побачити бали за кожен окремий твір.

Письмова секція GRE не використовує комп'ютер для перевірки тесту (так названий e-rater), тому що це відбувається в тесті GMAT. Замість цього, кожен твір буде прочитаний двома особами незалежно один від одного. У випадку виникнення розбіжностей при оцінці твір буде прочитано третьою людиною. Результати будуть отримані через 10-15 днів з моменту здачі тесту.