IELTS

IELTS

IELTS

Система тестування The International English Language Testing System (IELTS) була створена з метою  встановлення стандарту  для визначення рівня знання англійської мови в тих, хто має намір  працювати або навчатись  в англомовних країнах.  Адміністраторами IELTS являються відділення Кембриджського университету в Англії - Cambridge ESOL, Британска Рада та організація IELTS Australia: IDP Education Australia. Здача IELTS необхідна  для вступу в багаточисельні  австралійські, британські,новозеландські та канадські университети,  для участі в різноманітних  освітніх програмах середнього та професійного рівня.

Питання та відповіді про  IELTS

1. Які завдання входять до  IELTS

Всі кандидати на здачу цього екзамену мають пройти тести на Listening-30 хв., Reading-60 хв., Writing-60 хв. і Speaking 11 - 14 хв. (вступне інтерв’ю 4-5 хв., монолог (3-4 хв.). Завдання Listening та Speaking  є однаковими  для всіх. Завдання Reading та Writing - можна вибирати в залежності від цілей, які  кожен із вас ставитиме перед собою , здаючи IELTS. Можна обрати варіант Academic – якщо Ви маєте намір навчатись в англомовному вузі або аспірантурі ; General Training – якщо Ви збираєтесь поїхати в англомовну країну для здобування (закінчення) середньої освіти, для  проходження  курсів або для роботи , а також з метою еміграції .

2. Де можна детально дізнатись про підготовку до тесту?

Більш детальну інформацію про IELTS, його  зміст та формат , визначення можна знайти на веб-сайтах www.cambridge-efl.org.uk, www.ielts.org, www.idp.edu.au/ielts.

3. Де можна здійснити реєстрацію  та оплату?

У день реєстрації кандидати мають зателефонувати до Британської Ради у Києві (вказаний наwww.britishcouncil.org.ua ) і зареєструватися на обрану сесію. Перед реєстрацією кандидати повинні добре ознайомитися з форматом і змістом тесту, бо під час реєстрації вони мають повідомити про модуль тесту (Загальний або Академічний модуль), що вони складатимуть. Модулі не можна змінювати після реєстрації. Упродовж тижня після реєстрації по телефону кандидати мають надати:

  • особисто, факсом, поштою або електронною поштою заповнену реєстраційну анкету (дві анкети, якщо тест складається для іміграції);
  • копію (дві копії) перших сторінок двох посвідчень (паспорт/паспорт + водійські права тощо);
  • дві (або три) недавні фотографії  розміру 3х4(фото як на паспорт).

Упродовж тижня, після реєстрації по телефону, кандидати мають заплатити за тест. У день іспиту оплата за тест не приймається. Кандидатам, що відмовилися від тесту або не з’явилися на тест без поважних причин, гроші не відшкодовуються.

4. Як проходить оцінка результатів ?

Оцінка знань проходить за наступною шкалою: 3.5-4.5 балів - Limited User; 4.5-5.5 -  Modest User; 5.5-6.5 -  Competent User; 6.5-7.5  - Good User; 7.5-9.0  - Very good /Expert User

Звіт про результати (по шкалі від 1 до 9) готовий через 2 тижні після екзаменаційної дати. Кандидат отримує лише один екземпляр звіту поштою або особисто. На прохання кандидата екзаменаційний центр посилає на офіційні адреси до п’яти экземплярів звіту безкоштовно. Звіт про результати IELTS діє протягом двох років.