Легалізація для Італії у Львові

Якщо Вам потрібно здійснити легалізацію в Посольстві Італії усіх видів документів, звертайтесь у Центр іноземних мов Лідер

Легалізація для Італії у Львові

Якщо Вам потрібно здійснити переклад акредитованим перекладачем Посольства Італії в Україні, а також легалізацію в Посольстві Італії усіх видів документів, які потрібні для отримання візи, возз’єднання сім`ї, укладення шлюбу, прийняття громадянства, навчання, лікування, офіційного працевлаштування та здійснення професійної діяльності в Італії, підтвердження документів про освіту, виданих українськими закладами освіти,  звертайтесь у Центр іноземних мов Лідер.  Ми якісно та швидко зробимо все за Вас, щоб Ви не витрачали свій час, адже час – це гроші.

Бюро перекладів Лідер працює на ринку понад дванадцять років. Безумовно, за ці роки нами накопчений багатий досвід підготовки документів для виїзду за кордон.

Ми виконуємо повний комплекс послуг з підготовки документів: заповнення анкет, акредитований переклад, нотаріальне оформлення, легалізація, апостилізація.

Бюро перекладів Лідер має великий досвід підготовки документів, зокрема, для таких країн, як Німеччина, Італія, Франція, Нідерланди, Іспанія, Бельгія, США, Канада та інші.

У Центрі іноземних мов Лідер Ви можете отримати послуги з перекладу на італійську та з італійської мови, акредитованим перекладачем Посольства Італії в Україні, а також легалізацію в Посольстві Італії усіх видів документів.

  • Стандартні документи видані органами Реєстрації актів цивільного стану (свідоцтва про народження, укладення шлюбу, розлучення, смерть, витяг про зміну імені чи прізвища тощо)
  • Стандартні документи видані місцевими органами влади і органами МВС (довідка про несудимість, довідка з місця проживання тощо)
  • Нестандартні документи (судові рішення, нотаріальні заяви тощо)

Важливо! Посвідчення водія не легалізується. Замість цього потрібно отримати довідку про наявність водійського посвідчення. Ця довідка підлягає легалізації.

Для легалізації освітніх документів потрібно проходження додаткової процедури “Dichiarazione di Valore” — підтвердження відповідності рівня освіти освітнім стандартам Італії. Результатом цієї процедури є видача нового документа, який скріплюється в консульстві Італії з копіями апостильованих документів про освіту і їх перекладами на італійську мову. У цій Декларації вказується відповідність українських оцінок італійським і деякі інші відомості. Цей документ дає право на продовження освіти в Італії. Крім того, “Dichiarazione di Valore” входить в пакет необхідних документів для офіційного працевлаштування в Італії.

При проходженні процедури легалізації документів для Італії потрібно бути дуже уважним. Невідповідність оформлення українських документів правилам італійського консульства призводить до необхідності повторного отримання документів в українських установах. Тому найкраще доручити консульську легалізацію документів професіоналам.

Вартість легалізації визначається за домовленістю. Вона залежить від документів, які Ви подаєте та терміну виконання. У нас діє послуга терміновості.