Легалізація у Львові
Апостиль та швидка професійна легалізація у Львові
Вас манять чужоземні країни? Ви бажаєте проживати закордоном? Бюро перекладів Лідер може надати Вам допомогу! Бюро перекладів Лідер може запропонувати Вам такі послуги як апостиль та легалізація у Львові. Якщо Вас цікавить довідка про несудимість чи апостиль у Львові звертайтесь у бюро перекладів Лідер. Ви бажаєте виїхати в Італію, Іспанію, Португалію? І у Вас є пакет документів і Ви не знаєте, що з ними робити, довірте такі справи — як апостиль та легалізація документів на Італію, Іспанію, Америку, Німеччину, Польщу — бюро перекладів Лідер.
Апостиль — це стандартизований штамп , який зветься Apostille, що проставляється на документах або оформляється у вигляді додатку до документів уповноваженою особою державної установи. А по-народному, апостиль — це квадратна печатка, яку Міністерство освіти, Міністерство Юстицій чи Міністерство внутрішніх справ ставить на зворотній стороні документу-оригіналу з метою підтвердження достовірності документу!
Львів апостиль та легалізацію документів не виконує. Навіщо Вам їхати, тратити гроші та час, якщо Ви можете звернутися в центр “Лідер” і зробити апостиль довідок про несудимість, освітніх документів та інших у Львові. Апостиль та легалізація проводяться лише в посольствах від даної країни.
Консульська легалізація — складна багатоступенева процедура спрямована на те, щоб вихідний документ, спрямований закордон, відповідав законам країни, державні органи якої видали чи склали цей документ. Легалізація документів безпосередньо включає в себе апостиль. Легалізація — засвідчення апостилю, підписом посла тієї країни в яку Ви бажаєте виїхати.
Апостиль та легалізація документів займає певний проміжок часу. А найбільше часу займає апостиль та легалізація освітніх документів.
Документи, що засвідченні таким штампом, не потребують будь-якої додаткової легалізації. Таким чином, такі документи можуть бути дійсними не тільки на території України, а й за її межами. Але при умові, якщо країна є державою - учасницею Гаазької Конвенції, що була підписана 5 жовтня 1961 році у Гаазі (Нідерланди).Згідно даної конвенції, скасовується вимога легалізації іноземних офіційних документів на території держав-учасниць Гаазької Конвенції. У даний час цю Конвенцію уже підписали 80 держав серед яких є країни ЄС, Росія, Японія, Австралія та Україна (з 23 грудня 2003 року).
Документи призначені для надання офіційним органам інших держав (учасниць Гаазької конвенції), засвідчуються уповноваженими органами України, які проставляють штамп APOSTILLE, що не вимагає подальшого засвідчення або завірення й визнається усіма офіційними установами держав-учасниць Гаазької конвенції.
Дія Гаазької конвенції поширюється на такі документи:
- судові рішення та матеріали по сімейних, цивільних, кримінальних справах;
- доручення;
- довідки;
- документи про трудовий стаж;
- свідоцтва про перебування живих;
- документи про громадянський стан.
Згідно ст.1 Гаазької конвенції скасування вимоги легалізації іноземних документів поширюється на офіційні документи, які виданні на території однієї з договірних держав і повинні бути проставленими на території іншої договірної держави.
До офіційних документів згідно Конвенції відносять:
- нотаріальні акти;
- адміністративні документи;
- офіційні написи на посвідченнях, що підтверджують реєстрацію документа або факту, що мав на певну дату місце або офіційне нотаріальне засвідчення підписів;
- документи , що походять від секретаря суду або судового виконавця, прокуратури.
Згідно ст.6 Гаазької конвенції кожна договірна держава призначає органи, якими надаються повноваження на поставлення апостилю.
Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року №61 повноваження на проставляння апостилю надано:
Міністерству Юстиції України — на документи, які оформляються нотаріусами України або видаються органами Юстиції та судами.
До таких документів відносять всі документи, що засвідчуються нотаріусами України, судові рішення, довідки та свідоцтва, видані органами РАГСу.