Нострифікація

Центр іноземних мов Лідер завжди радий допомогти у доволі складні справі нострифікації освітніх документів

Нострифікація

Для того щоб, іноземні документи про освіту були прийняті на території України для подальшого працевлаштування або продовження навчання необхідно виконати процедуру нострифікації. Щоб  встановити відповідність академічних, професійних прав, а також кваліфікаційні рівні всіх іноземних документів, що підтверджують ту чи іншу ступінь Вашої освіти (або ж кваліфікації) згідно з державними стандартами України. Центр іноземних мов „Лідер” завжди радий допомогти у доволі складні справі нотифікації освітніх документів.

Що передбачає процедура нострифікації:

Обов'язкова перевірка вірогідності

Сама процедура нострифікації покликана встановити вірогідність  представлених нашій державі документів про освіту іноземця. Іншими словами, підтвердити достовірність факту Вашого навчання в тому чи іншому вузі, ну, і звичайно, сам факт легального отримання документа про зазначене освіті. Без такої авторизації досить важко отримати високооплачувану роботу і тим більше неможливо зайняти державні посади. Для того, щоб підтвердити справжність Ваших документів, можна надати їх зі штампом «Апостиль» або ж з консульською легалізацією. За наявності зазначених відміток, документи не вимагають перевірки факту їх видачі. Таким чином, істотно прискорюється і спрощується сама процедура визнання документів про освіту.

Перевірка визнання вузу на офіційному рівні

Проводиться ця процедура в обов'язковому порядку: так само як потрібно пройти оформлення закордонних паспортів для перетину кордону, вищий навчальний заклад повинен мати відповідний рівень акредитації, що підтверджується свідоцтвом про державну акредитацію вузу або ж ліцензією. В останньому випадку ліцензія обов'язково повинна бути дійсною саме на момент видачі того чи іншого освітнього документа.

Встановлення дійсного рівня кваліфікації

В даному випадку проводиться порівняльний аналіз програм українських вузів з Вашим вузом по вказаній в документі спеціальності. Структура, обсяг і якість знань повинні відповідати встановленим нормам в іноземній державі. Отже, порівнюються навчальні курси Вашого вузу, досліджувані предмети і дисципліни, а також вимоги до оцінки результатів освоєння запропонованої освітньої програми. Якщо необхідна спеціальність в українській державі відсутня, то по Вашій спеціальності буде підібрана найбільш підходяща програма з нині існуючих.