Обласна легалізація

Обласна легалізація — це процес поставлення печатки Головного обласного управління Міністерства юстиції України на документах ,виданих органом РАЦС або головним управлінням охорони здоров’я

Обласна легалізація

Для того щоб зробити обласну легалізацію Ви можете звернутись в наш центр Лідер і наші кваліфіковані спеціалісти нададуть всю необхідну інформацію щодо Вашого питання.

Обласна легалізація — це процес поставлення печатки Головного обласного управління Міністерства  юстиції України на документах ,виданих  органом РАЦС або головним управлінням  охорони здоров’я.

Документи які видає орган РАЦС:

  • свідоцтво про народження,
  • свідоцтво про смерть,
  • свідоцтво про шлюб,
  • свідоцтво про розірвання шлюбу,
  • свідоцтво про зміну прізвища,
  • свідоцтво про зміну імені.

Ця печатка потрібна для виконання процесу поставлення штампу Апостиль або консульська легалізація документів, які видані органами РАЦС. Міністерство юстиції України вимагає наявність  такої  печатки на документи тому що ,такий процес є обов’язковим до виконання.

Обласна легалізація проставляється тільки на документах нового взірця. Наприклад, якщо ваше свідоцтво про народження старого взірця (радянського або старого українського), Вам обов’язково потрібно отримати нове (повторне) свідоцтво про народження або отримати дублікат нового свідоцтва про народження.
У випадку, якщо дублікат свідоцтва про народження Ви отримали в обласному управлінні юстиції, то це рівнозначно обласній легалізації у Львові(у місті Львів чи інших містах).

Дублікат документу можна отримати тільки в тій області в якій він був виданий.

У випадку, якщо дублікат свідоцтва про народження Ви отримали в районному  управлінні юстиції, тоді Ваше свідоцтво проходить процедуру обласної легалізації. Після цього кроку документ подається на наступний етап — проставляння апостилю чи консульської легалізації.