Спеціалізована мова

До спеціалізованої іноземної мови відносять ділову, економічну та медичну, юридичну та технічну іноземні мови

Спеціалізована мова

До спеціалізованої іноземної мови відносять ділову, економічну та медичну, юридичну та технічну іноземні мови. Суть спеціалізації полягає у більш детальному вивченні та розумінні ділових, економічних, медичних, юридичних термінів та розгляду різноманітних спеціалізованих тем.

Центр іноземних мов «Лідер» пропонує курси ділової іноземної мови для тих, кому необхідна іноземна мова для роботи в сфері бізнесу. В процесі навчання розглядаються наступні теми : зустрічі та переговори, спілкування з клієнтами, написання ділових листів та складання звітів, розмови по телефону.

Ділова іноземна мова також поділяється на декілька рівнів – рівень для бізнесу, рівень для міжнародного бізнесу.

Програми ділової іноземної мови складаються з урахуванням специфіки знань студентів кожного рівня.

Ділова іноземна мова в сфері міжнародного бізнесу призначена для тих, хто готується зробити кар’єру в таких галузях як маркетинг, виробництво, фінансові послуги та звичайна робота в офісі компанії. Особливостями курсу ділової іноземної мови є : перевірка розвитку навичків спілкування на мові та усній вимові; робота над розвитком навичків читання та письма; концентрація уваги на сприйняття усної вимови.

Економічна іноземна мова призначена для тих, хто планує зробити кар’єру в сфері міжнародного банківського бізнесу, консалтингу, фінансів.Особливостями курсу економічної іноземної мови є також концентрація уваги на сприйняття усної вимови економічних термінів.

Медична іноземна мова призначена для тих, хто вивчає медицину, фармакологію, планує зробити кар’єру в сфері охорони здоров’я. Особливостями даного курсу є вивчення студентами складних медичних термінів, латинського письма та розгляду вузькоспеціалізованих тем з медицини.

Юридична іноземна мова призначена для працвників сфери юриспруденції та права, включаючи рівні права та міжнародного права. Особливостями даного курсу є сприйняття усної вимови юридичних термінів, розвиток навичків письма та читання.

Технічна іноземна мова призначена для технічних працівників задіяних в сферах виробництва, виробничого консалтингу. Особливостями даного курсу є не тільки розвиток навичків письма та читання, а й розуміння термінів програмування, проектування, читання креслень.