Свідоцтво про шлюб

Свідоцтво про шлюб – офіційний стандартний документ, який засвідчує той факт, що чоловік та жінка вступили у шлюбні відносини

Свідоцтво про шлюб

Свідоцтво про шлюб – офіційний стандартний документ, який засвідчує той факт, що чоловік та жінка вступили у шлюбні відносини. Свідоцтво видається у відділі РАЦС.

Свідоцтво про шлюб  Ви зможете кваліфіковано перекласти у Центрі іноземних мов «Лідер». Ми швидко та якісно перекладемо Ваші документи з та на понад 35 мов світу. До широко розповсюджених відносяться: англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, польська, російська. У нас Ви можете знайти і такі мови як азербайджанська, угорська, китайська, румунська, іврит, нідерландська, японська, латвійська, грецька та багато інших.

Послуги, пов’язані зі свідоцтвом про шлюб, які пропонує Центр іноземних мов «Лідер»:

  • апостиль на свідоцтві;
  • засвідчення свідоцтва фірмовою печаткою агентства
  • нотаріальне засвідчення свідоцтва;
  • легалізація свідоцтва;
  • легалізація свідоцтва на Італію;
  • легалізація свідоцтва на Іспанію;
  • подвійний апостиль на свідоцтві;
  • отримання дублікату свідоцтва;
  • переклад свідоцтва для посольств (Бельгія, Австрія, Канада, Сполучені Штати Америки, Франція, Німеччина та інші);
  • терміновий переклад свідоцтва.

За період незалежності в Україні кілька разів змінилися правила транслітерації імен та прізвищ громадян та географічних назв. Перекладаючи особисті документи, ми орієнтуємося на закордонний паспорт особи, при його відсутності – записуємо власні назви згідно з транслітерацією, яка затверджена в Україні.

Центр іноземних мов «Лідер» надасть якісні та компетентні послуги перекладу всім. Наші перекладачі знають як правильно оформити переклад і за які терміни документ зможе бути готовий.

А наші менеджери завжди підкажуть як потрібно завірити той чи інший документ, і як швидко ми зможемо це виконати. Наш центр завжди намагається виконувати всі завдання точно, відповідально і правильно. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного замовника і намагаємося виконати  його побажання.

Професійний переклад допоможе легко та швидко оформити документи та успішно завершити усі юридичні дії за кордоном з першої спроби.

Переклад свідоцтва потрібен для подання запитів на оформлення посвідки на проживання й одержання громадянства. Свідоцтво встановити споріднення. У певних випадках вам може знадобитися переклад свідоцтва про шлюб ваших батьків.

Свідоцтво запитується у разі оформлення візи, зміни прізвища, одержання нових документів, іноді у разі працевлаштування.