Свідоцтво про смерть

Свідоцтво про смерть – офіційний, стандартний документ, який засвідчує факт смерті людини. Видається у відділі РАЦС, після того як людина помирає. У ньому вказуються дані про людину та причина її смерті.

Свідоцтво про смерть

Свідоцтво про смерть – офіційний, стандартний документ, який засвідчує факт смерті людини. Видається у відділі РАЦС після того як людина помирає. У ньому вказуються дані про людину та причина її смерті.

У центрі іноземних мов «Лідер» Ви перекладете усі види стандартних документів, у тому числі й свідоцтво про смерть. Переклад ми можемо завірити печаткою нашого центру, або нотаріально. Здійснюємо переклад свідоцтва  з та на англійську, французьку, іспанську, польську, російську, німецьку та інші широко розповсюджені мови. Також у нашому центрі є широкий вибір екзотичних мов такі як  китайська, словенська, угорська, румунська, латвійська, іврит, грецька та багато інших.

Послуги, пов’язані зі свідоцтвом про народження, які пропонує Центр іноземних мов «Лідер»:

  • апостиль на свідоцтві;
  • засвідчення свідоцтва фірмовою печаткою агентства;
  • нотаріальне засвідчення свідоцтва;
  • легалізація свідоцтва;
  • легалізація свідоцтва на Італію;
  • легалізація свідоцтва на Іспанію;
  • подвійний апостиль на свідоцтві;
  • отримання дублікату свідоцтва;
  • переклад свідоцтва для посольств (Франція, Швейцарія, Австрія, Канади, Сполучених Штатів Америки та інші);
  • терміновий переклад свідоцтва.

За період незалежності в Україні кілька разів змінилися правила транслітерації імен та прізвищ громадян та географічних назв. Перекладаючи особисті документи, ми орієнтуємося на закордонний паспорт особи, при його відсутності – записуємо власні назви згідно з  транслітерацією, яка затверджена в Україні.

Центр іноземних мов «Лідер» надасть якісні та компетентні послуги перекладу всім. Наші перекладачі знають як правильно оформити переклад і за які терміни документ зможе бути готовий.

 А наші менеджери завжди підкажуть як потрібно завірити той чи інший документ, і як швидко ми зможемо це виконати. Наш центр завжди намагається виконувати всі завдання точно, відповідально і правильно. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного замовника і намагаємося виконати  його побажання.

Переклад свідоцтва про смерть є надзвичайно важливим, особливо якщо Ви отримуєте спадщину від родича з іншої країни, подаєте документи на возз’єднання сім’ї чи з іншої причини. Для всіх цих ситуацій потрібен переклад свідоцтва про смерть.

Професійний переклад допоможе легко та швидко оформити документи та успішно завершити усі юридичні дії за кордоном з першої спроби.