Возз'єднання сім'ї

У центрі іноземних мов Лідер Романа Даниліва Ви зможете отримати всю інформацію щодо оформлення документів на возз’єднання (родини) сім’ї в Італії

Возз'єднання сім'ї

Список документів для возз’єднання  родини (сім’ї):

Анкета з двома (2) фотографіями

Кольорове фото на білому фоні розміром 3,5х4,5см.
Анкету заповнюють англійською або італійською мовою у кожній графі, власноручно друкованими літерами або у вигляді комп’ютерного набору.

Слід обов’язково вказати:

Контактні телефони, повну чітку домашню адресу. Анкету підписує один із батьків, якщо заявник є неповнолітнім. Взірець анкети Ви можете безкоштовно отримати у візовому центрі Італії „VMS”.

Дозвіл (Nulla Osta), виданий компетентним Поліцейським органом. Даний дозвіл є дійсним протягом шести місяців з дати видачі.

Свідоцтва органів РАЦС та документи, які підтверджують родинні зв’язки.

Всі свідоцтва подаються в оригіналі. На них повинні бути штамп апостиль, та легалізований переклад.
Свідоцтво про народження, яке видане і Італії апостилю не потребує у випадку якщо прізвище батьків вказані у свідоцтві про народження не співпадають з дійсними, тоді потрібно пред’явити документ що засвідчує зміну прізвища. Всі документи дійсні протягом шести місяців з моменту повторного видання, крім свідоцтва про народження та свідоцтва про смерть.

Документи які посвідчують необхідність  возз’єднання (родини) сім’ї:

Оригінали квитанцій заявника для підтвердження систематичних грошових переказів (що найменше одна квитанція в місяць) у розмірі хоча б двох мінімальних українських зарплат за період не менше шести місяців. Дані грошові перекази підтверджують фінансову залежність заявника від його родича який легально проживає в Італії.

У випадку возз’єднання батьків з дітьми, які перебувають в Італії потрібно довідку про склад сім’ї.

Для неповнолітніх:необхідно надати наступний пакет документів.

Приклад: Возз’єднання з неповнолітнім сином, або дочкою:
Заапостильоване  свідоцтво про народження з перекладом на італійську мову акредитованим перекладачем Посольства Італії в Україні . Цей переклад повинен бути легалізований у консульськім відділі Посольства Італії в Києві .Зауважте! Видача свідоцтва повинна бути не пізніше шести місяців на момент подачі документів у посольство.

У випадку якщо заяву на отримання візи подає один із батьків, то необхідно представити нотаріально засвідчений дозвіл на постійний виїзд за кордон підписаний іншим із батьків,з попередньо проставленим апостилем, перекладений на італійську мову акредитованим перекладачем Посольства Італії в Україні, завіреним і легалізованим відділі посольства Італії в Києві. Також  нотаріальна заява повинна бути датованою не пізніше шести місяців на момент подачі документів  в посольство.

Копія та оригінал нотаріальної згоди на виїзд дитини закордон з боку обох батьків.

Нотаріальна згода на виїзд дитини закордон повинна бути з легалізованим перекладом та апостилем.

Пункти зазначені у згоді на виїзд .

Дитина виїжджає на постійне місце проживання в Італію з метою возз’єднання (родини) сім’ї: або повторного виїзду.

Дані внутрішнього паспорта того з батьків, хто супроводжує дитину за кордон. Центр іноземних мов “Лідер” Романа Даниліва  допоможе Вам у оформленні  всієї необхідної документації ! Звертайтесь, будемо раді допомогти.