Якісний переклад аудіоматеріалів та відеоматеріалів

Центр іноземних мов «Лідер» пропонує послуги якісного перекладу аудіоматеріалів та відеоматеріалів.

Переклад аудіоматеріалів та відеоматеріалів

Центр іноземних мов «Лідер» пропонує послуги якісного перекладу аудіоматеріалів та відеоматеріалів.

Реалії сьогодення диктують виникнення нових послуг на ринку перекладів. Переклад аудіоматеріалів відносно нова послуга, яка з’явилась в результаті широкого розповсюдження аудіо записів по всьому світі.

Оскільки слухачі не можуть володіти всіма мовами, виникла потреба перекладу таких аудіо матеріалів на різні мови світу, що і стало основною причиною виникнення такої послуги. Аудіоматеріали несуть певну інформацію, що може цікавити не лише представників тієї ж мовної системи що і автор, тому необхідно стирати мовні кордони між країнами.

Переклад аудіо відрізняється тим, що переклад здійснюється на основі не живої мови людини, а його аудіозапису. Зазвичай такий переклад поєднує усний і письмовий переклад. Тому часто потребує залучення не одного а двох перекладачів, які не лише вільно володіють мовою оригіналу і перекладу але і мають навики диктора.
Таке поєднання є запорукою якісного перекладу. Якщо використовувати лише усний переклад, що відразу записується на аудіо плівку, то зазвичай виходить не зовсім якісний матеріал, який відрізняється від оригіналу. Тому рекомендується першочергово робити письмовий переклад аудіо, а лише потім записувати вже перекладений аудіо текс, тобто здійснювати усний переклад. Лише таке поєднання дає дійсно якісний результат.

Центр іноземних мов "лідер"  має всі необхідні ресурси для здійснення якісного аудіо перекладу.

Ми завжди можемо надавати виконане замовлення, у будь-якому бажаному для Клієнта форматі.

Ми будемо раді співпрацювати з вами, та запропонуємо доступні ціни за наші послуги.

Вартість послуги перекладу аудіоматеріалів  та відеоматеріалів – від 650 грн. за 1 перекладацьку сторінку (1800 знаків з пробілами). Ціна може змінюватись залежно від тематики, складності і термінів.

Остаточну вартість ви зможете дізнатись зв’язавшись з бюро перекладів "Лідер". Ми також готові виконати для вас термінові переклади, без втрати якості перекладів за допомогою залучення найкращих спеціалістів цієї сфери діяльності.

Центр іноземних мов «Лідер» гарантує високу якість і бездоганну грамотність кожного перекладу.