Урок іноземної мови

Іноземні мови у Львові

Урок іноземної мови

Центр іноземних мов Лідер Романа Даниліва запрошує усіх бажаючих на урок іноземної мови на різних рівнях. Заняття проводять  висококваліфіковані викладачі, а також носії мов для вищих рівнів вивчення мови, які застосовують комунікативну методику і аудіодоповнення. Програми з вивчення іноземної мови пропонують комплексний розвиток: усне мовлення, сприймання на слух, читання та письмо.

Розвиток усного мовлення включає в себе навики правильної вимови, опрацювання словникового запасу, засвоєння сучасної лексики, досконале вивчення правил та усіх тонкощів граматики іноземної мови.

Одним із основних завдань нашої агенції - навчити наших студентів сприймати і розуміти будь-яку іноземну мову на слух. Одна з найбільших переваг в Центрі іноземних мов Лідер Романа Даниліва – це те, що ви маєте можливість вивчати мову з викладачем-носієм іноземної мови. Під час уроків створюються різноманітні ситуації, коли студенти повинні ставити і відповідати на запитання мовою, яку вони вивчають. Адже саме такі  ситуації допомагають виявити бажання спілкуватись, засвоїти вивчений матеріал і подолати «мовний» бар’єр.

Нашою метою є не просто навчити студентів розуміти тексти без словника, але й допомогти їм грамотно читати, з правильною інтонацією та наголосом. Наші викладачі підбирають найкращу літературу різноманітних видань – це є великою превагою для надання якісних і комплексних знань із читання.

На наших уроках іноземної мови ми навчимо вас складати ділові та неформальні листи, звіти, резюме на іноземній мові, яку ви оберете для вивчення.

Вивчення мови - це процес, який вимагає часу. Ви будете знайомитися з мовою в різних ситуаціях і контекстах. Ваш акцент стане більш зрозумілим, якщо ви будете слухати носіїв мови і наслідувати їх.

Уроки іноземної мови у мовній школі Лідер допоможуть вам досягти ваших цілей з програмами, які варіюються від початкових базових рівнів до професійних та є ідеальним методом для тих, хто прагне досягти просунутого рівня. Вивчення мови виходить за рамки відкриття нового способу самовираження: ви також відкриваєте новий спосіб поглянути на світ.

Наші уроки іноземної мови допоможуть вам прогресувати у мові, яку ви хочете вивчати. Ви будете частиною мовної спільноти і створите нову мережу друзів.

Індивідуальні уроки іноземної мови допоможуть вам удосконалити ваші мовні навички.

Наша мета полягає в тому, щоб ви максимально отримували задоволення від вивчення мови, а також отримували задоволення від перебування у нашій мовній школі.

Вивчення іноземних мов стане досвідом, який відкриє як професійні, так і особисті двері.