Урок іноземної мови

Іноземні мови у Львові

Урок іноземної мови

Центр іноземних мов Лідер Романа Даниліва запрошує усіх бажаючих на урок іноземної мови на різних рівнях. Заняття проводять  висококваліфіковані викладачі, а також носії мов для вищих рівнів вивчення мови, які застосовують комунікативну методику і аудіодоповнення. Програми з вивчення іноземної мови пропонують комплексний розвиток: усне мовлення, сприймання на слух, читання та письмо.

Розвиток усного мовлення включає в себе навики правильної вимови, опрацювання словникового запасу, засвоєння сучасної лексики, досконале вивчення правил та усіх тонкощів граматики іноземної мови.

Одним із основних завдань нашої агенції - навчити наших студентів сприймати і розуміти будь-яку іноземну мову на слух. Одна з найбільших переваг в Центрі іноземних мов Лідер Романа Даниліва – це те, що ви маєте можливість вивчати мову з викладачем-носієм іноземної мови. Під час уроків створюються різноманітні ситуації, коли студенти повинні ставити і відповідати на запитання мовою, яку вони вивчають. Адже саме такі  ситуації допомагають виявити бажання спілкуватись, засвоїти вивчений матеріал і подолати «мовний» бар’єр.

Нашою метою є не просто навчити студентів розуміти тексти без словника, але й допомогти їм грамотно читати, з правильною інтонацією та наголосом. Наші викладачі підбирають найкращу літературу різноманітних видань – це є великою превагою для надання якісних і комплексних знань із читання.

На наших уроках іноземної мови ми навчимо вас складати ділові та неформальні листи, звіти, резюме на іноземній мові, яку ви оберете для вивчення.