Зробити переклад

Бажаєте зробити переклад? Тоді Вам у Центр іноземних мов Лідер!

Зробити переклад

Ми виконуємо письмові переклади документів (свідоцтва, сертифікати, дипломи, довідки, контракти, угоди, доручення, статути, акти, накладні, заяви, звіти та інше).

Нам під силу переклади найрізноманітнішої тематики будь – якого рівня складності  ( стандартної,  технічної,  юридичної, художньої, медичної).

У нас Ви можете знайти не лише такі поширені мови як англійська, німецька, французька, італійська та інші, а й такі екзотичні мови як іврит, турецька, арабська, литовська, китайська та багато інших, у нашому центрі їх понад 35.

Також діє послуга терміновості. Ви можете надіслати нам текст для перекладу і ми за короткий термін зможемо зробити переклад. Крім того, у Центрі іноземних мов «Лідер» Ви зможете нотаріально засвідчити перекладені документи, або засвідчити  переклад печаткою нашого центру. Запорукою нашого успіху є якість та швидкість виконання перекладацьких послуг. 

Лідер також надає послуги із усного послідовного і синхронного перекладу. Ми гарантуємо  професійну етику наших перекладачів, які не розголошують та не використовують інформацію, яку отримали для перекладу.

Центр іноземних мов Лідер якісно здійснює переклади у задані терміни, пропонує гнучку систему знижок та можливість вибору будь-якої форми оплати: готівка, безготівковий переказ на банківський рахунок, грошовим переказом.