Арабський переклад

Переклад з арабської на переклад на арабську мову ві Львові

Арабська мова переклад

Якщо ви співпрацюєте з арабськими країнами: маєте клієнтів чи постачальників, але часто стикаєтесь із мовним бар’єром, то ми допоможемо вам вирішити цю незручність.

Бюро перекладів Романа Даниліва “Лідер” виконує переклади з або на арабську мову. Не дивлячись на те, що арабською мовою говорять близько 300 млн людей по всьому світові, досить важко знайти хорошого перекладача. У нашій фірмі працюють тільки дипломовані філологи та перекладачі, що мають постійну розмовну та письмову практику арабської мови. 

Хороший переклад складається із декількох компонентів: 100% відповідність оригіналу, грамотність та правильно підібрані відповідники. Якщо перші два пункти зрозуміло як досягти, то з останнім часто виникають труднощі. Наші спеціалісти постійно відстежують всі зміни у законодавствах, аби точно правильно підібрати слово чи словосполучення. Думаємо, ви, як ніхто інший, розумієте, наскільки важлива правильність у документах і дотримання всіх норм.

Ви можете замовити переклади на\з арабської мови:

  • Юридичних документів;
  • Особистих документів;
  • Медичних текстів;
  • Освітніх текстів;
  • Публіцистичних;
  • Документів для митниці;
  • Технічних текстів;
  • та інших.

Для нас не проблема перекладати довіреності, акти, посвідчення особи, інструкції, висновки лікарів чи дипломні роботи. Наші спеціалісти володіють всією необхідною термінологією для виконання чіткого перекладу.

Переклад на арабську мову досить трудомісткий процес, адже між нашими країнами існує досить сильна відмінність у культурі та менталітеті. Саме через це, ми обираємо спеціалістів, які добре розуміється на традиціях та звичках арабського світу. Таким чином, ми убезпечуємо наших клієнтів від спотворення оригіналу. 

Всі наші тексти проходять ретельну редактуру перед передачею клієнтам. Ми перевіряємо текст на лексичні, морфологічні, стилістичні, граматичні та пунктуаційні помилки. Дивимось, аби переклад мав правильну жанрову приналежність та дотримувався логіки викладу.

Ми розуміємо наскільки важливо зберігати таємницю особистих даних, особливо, коли це стосується ділових документів. Через це, ми гарантуємо 100% конфіденційність всіх ваших матеріалів.

Замовити переклад ви можете в нашому офісі, за телефоном чи лишити заявку на сайті. 

Переклад виконується в короткі терміни, але конкретна кількість часу залежить від обсягу та складності тексту. У нас також є функція термінового перекладу. При цьому якість лишається високою, а ціна не виростає суттєво.