Данський переклад

Данський переклад у Львові в бюро перекладів Лідер

Данська мова переклад

Плануєте поїхати в Данію відпочити, почерпнути щось нове чи просто у справах  і Вам потрібен переклад?

Центр іноземних мов «Лідер» надає послуги професійного перекладу текстів з данської та на данську мову.

Ми перекладаємо всі види текстів:

  • Юридичні (договори, угоди, протоколи, заяви, установчі документи, судові рішення та ухвали, сертифікати, довіреності, нормативно-правові акти, свідоцтва,  зовнішньоторговельна документація,  тощо);
  • Економічні (декларації, баланси прибутків та видатків, довідки з банку, акти ревізій, інвентаризації, фінансові звіти, бізнес-плани, тощо);
  • Технічні (інструкції, описи устаткування, сертифікати, тощо)
  • Медичні (довідки, рецепти, висновки лікарів, виписки з історії хвороби, діагнози, призначення лікарів);
  • Освітні (атестати, дипломи, додадки до них, реферати, курсові, дипломні, доповіді, наукові роботи,);
  • Художні (літературні твори,  статті);
  • Особисті документи (паспорти, свідоцтва РАЦС, посвідчення, трудові книжки, довідки, тощо).

Переклад з данської мови та переклад на данську мову у нашому бюро перекладів виконується професійними дипломованими перекладачами данської мови.

Усний переклад з данської мови (переклад ділових переговорів, зустрічей, телефонних переговорів, переклад і розшифровка аудіо-відеозаписів данською мовою) здійснюється як українськими  перекладачами данської мови, так і носіями  мови, залежно від вимог замовника.

Центр іноземних мов «Лідер» пропонує нотаріально засвідчений переклад з білоруської мови та на білоруську мову. Ми перекладаємо і засвідчуємо нотаріально всі види комерційних і особистих документів, які підлягають засвідченню згідно з чинним законодавством.

Перекладачі данської мови в нашому бюро перекладів – дипломовані фахівці, випускники провідних українських і данських вузів, а також перекладачі-носії данської мови.

Центр іноземних мов пропонує  не тільки високу якість перекладу, а й вигідні ціни. Ви вчасно отримаєте якісно виконане замовлення і будете задоволені результатом.