Фінський переклад

Переклад з фінської та переклад на фінську мову у Львові

Фінська мова переклад

Фінляндію називають країною "північного сяйва" та землею "тисячі озер".

Це дивовижна країна, багата на неймовірні явища природи, завдяки своєму розташуванню глибоко на півночі.

У Фінляндії можна спостерігати за  унікальним природним явищем, яке трапляється лише за полярним колом. Це  так звана "синя мить", коли  і небо, і сніг здаються синіми. 

У Фінляндії в червні та в липні на півночі країни Сонце світить весь день і всю ніч, не опускаючись нижче горизонту, результатом чого є білі ночі.

Сьогодні Фінляндія відноситься до високотехнологічних країн із найкращими перспективами розвитку у світі. Окрім цього, Фінська економіка входить в трійку найбільш конкурентоспроможних економік світу.

Минає час, а разом із ним змінюються наші погляди, наші вподобання та й ми самі. Ми хочемо йти в ногу із сучасністю. Сьогодні екзотична фінська мова користується великою популярністю. 

Сучасна фінська мова є однією з офіційних мов Фінляндії, де близько 90 відсотків населення стверджує, що фінська мова є їхньою рідною. Також фінська мова є офіційною мовою меншин в Швеції, офіційною мовою Європейського Союзу і однією з робочих мов Північної ради, до якої, поміж інших країн, входять Данія, Фінляндія та Ісландія.

Розвитку  співробітництва із Фінляндією у торгівельно-економічному, науково-технічному та культурно-гуманітарному напрямку все більше та більше приділяється уваги.

Сьогодні фінська мова потрібна не лише тим, хто любить комфортабельно відпочивати у цій екзотичній країні, але й тим, хто хоче налагодити місточки дружби та порозуміння.

Центр іноземних мов Лідер виконує переклад з фінської мови та на фінську мову документів різної складності та тематики. Ділова переписка, юридичні чи фінансово-економічні документи, публікації та статті, і це далеко не весь перелік документів, переклад яких ми виконуємо.

Ми з розумінням відносимось до наших замовників, розуміємо важливість професійного та якісного виконання перекладу з фінської та на фінську мову, і при цьому дотримуємось відповідності до оригіналу документа уже на новій перекладеній мові.

Ми полегшимо ваші турботи, допоможемо об’єднатися з іноземними партнерами.

Центр іноземних мов Лідер гарантує якість, конфіденційність та професійність.